Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Nem szoktam ilyet kérdezni de...

Nem szoktam ilyet kérdezni de erre most kíváncsi vagyok?

Figyelt kérdés

Szóval leirnam az álmomat hátha valaki tudja mit jelent..


A szerelmemmel voltam egy szobában, és abban a szobában a falon szimbólumok voltak a falon két oszlopban. Az első oszlop tetején egy elefánt a másik oszlop tetejen meg oroszlán volt és alatta fura szimbólumok. Ezeket kézzel el lehetett mutogatni és a párommal elmutogattuk. Aztán kimentunk a szobából a párom eltűnt és 4 ajtó volt a folyosón. Bemenetem mind a 4be és mindbe a párom volt de különböző személyisége volt mintha 4ember lenne,ezeket a személyiségek mind megvoltak benne de most mintha külön választották volna őket. Aztán valami japán nőhöz vittek aki állítólag tudja mi történt de nem mondott semmit csak bezártak egy szobába engem is ahol az ágyon egy csomó kézzel készült képeslap volt és mind a szerelmüknek címezve, ezeket azok készítettek akiket ugyan úgy bezártak oda mint engem. Májd egyszer csak kikerultem onnan és volt ott egy kedves arcú kopasz japán férfi akinek elmeseltem h mit álmodtam (azaz mindezt amit leirtam)majd meséles közben mondom neki h "minek is mesélem még mindig álmodom, majd a valóságban megnezem h mit jelent ez az álom" aztán meg álmodtam tovább de az már nem ehhez az alomhoz kapcsolódik.


Köszönöm ha segítesz


2019. szept. 22. 17:44
 1/4 anonim ***** válasza:
65%
Talán ez valamiféle segítség lehet számodra a kapcsolatodban, de olyan jellegű, amit csak te tudnál megfejteni, ha jobban elgondolkozol az álmod minden részletén és az érzéseken, amiket keltettek benned.
2019. szept. 22. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Vidd el a csajodat az állatkertbe, sok japán turista is jár arra. Lehet ott válaszokra lelsz
2019. szept. 23. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nő vagyok nincs csajom
2019. szept. 23. 10:27
 4/4 anonim ***** válasza:
Az életed a szerelmeddel(szobában) megmásíthatatlan szabályokról szól(falon szimbólumok). Mi a te és a párod szerepe(két oszlopban). Ami rád vonatkozik(az első oszlop), hogy alárendelt vagy, de számít a bölcsességedre(elefánt). A párodra vonatkozik(második..tetején), ő a főnők, ő mondja meg mi a jó, a helyes és mi a teendő(oroszlán). Ezt mind a ketten megfogadtátok(elmutogattuk). A társkapcsolatban(folyosó) a párodhoz 4 féle módon közeledhetsz(4 ajtó), attól függően milyen élet szerepben van(különböző személyisége..külön választották). Tehát jellemző a viszonyotokra az érzelemmentesség(japán nő) és hogy titkolni kell(bezártak). Ezzel együtt jár a magány és a vágyakozás(kézzel készült képeslap) a szerelmed felé(címezve), úgy gondolod ezzel nem vagy együl(akiket ugyanúgy bezártak). A kapcsolat a kedvességen(arcú) bölcs észérveken alapul(kopasz) és nem az érzelmeken(japán férfi). Ezt kell megfontolnod(elmeséltem h mit álmodtam..)
2019. szept. 25. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!