Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » A hónapban másodjára paralízis...

A hónapban másodjára paralízises rémálom, egyébként nem szoktam emlékezni az álmomra?

Figyelt kérdés

Mostanában nem emlékszem arra, amit álmodok, viszont ma is és a hónap eleje körül volt olyan álmom, hogy lefeküdtem aludni, viszont egy szenvedéssé vált. Reggel feküdtem le, pár perc alatt arra keltem, hogy ébren vagyok, de csak a szemem, nem tudom mozgatni semmim, de csak mert ezzel próbáltam menekülni egy rémálomból. nem mertem visszaaludni, vagy alig. Általában pár ismerős személy van a rémálom bugyrában, akiket olyan állapotban látok, amiben nem kellene, nagyon elferdítve, horrorisztikusan. Nagyon ijesztő volt az eleje, támadtak valami szörny féleségek meg vörös volt minden. vagy 3-szor felkeltem, de nem bírtam moccanni, csak a szememmel láttam, hogy ébren vagyok félig, viszont visszaaludni és félelmetes volt. A hónapban ez a második, különben a hónapban ezeken kívül nem is emlékszem az álmaimra. milyen okai lehetnek?

Bár gyanítom, köze van hozzá, hogy alig alszok mostanában az 1napos szolgálatok miatt.


2019. jan. 29. 16:15
 1/3 A kérdező kommentje:
az lemaradt, hogy nem csak horrorisztikus, de minden olyat előhoznak ezek az álmok, amiktől fáj a lelkem, tehát sérelmek meg minden fájó dolog.
2019. jan. 29. 16:17
 2/3 anonim ***** válasza:

szia!

Üdv a klubban, én is mesélhetnék mennyi alvás paralízisem volt te jó ég... Szinte megszoktam, nem tudom mitől van de már nem félek tőle. Több százszor volt, már nem is tartom számon, már nem is mindig emlékszem reggel, de a tapasztalatok: háton fekve sokkal gyakoribb, ha ilyen van és leesik a tantusz, akkor a kisujjadat próbáld meg mozgatni, aztán a kézfejedet, karod és felébredsz. Ez lehet hogy több percig tart, én már kitapasztaltam. Koncentrálj, hogy megmozgasd a kisujjad és ha az megy még akkor sem biztos hogy felébredsz. Nem tudom pontosan mennyi volt a leghosszabb idő amit eltöltöttem alvásparával, de tudom, hogy 2x majdnem megfulladtam és nem rémisztgetni akarlak. Máskor meg nyitva van a szemem és moccanni nem bírom x ideig. Ha bármi kérdés van tedd fel nyugodtan.

2019. jan. 29. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
nekem meg mintha akkor lenne többször, mikor hason/homlokon fekszek
2019. jan. 29. 18:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!