Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodok mindig ilyet?

Miért álmodok mindig ilyet?

Figyelt kérdés

Kissé szexuális..de leírom ..marmint konretumot nem tudok szexualisan irni...mindegy ...

Szval allandoan olyan almaim vannak amiben egy regi osztalytars fium tunik fel es mindig olyan az erzes az alomban h o akar engem enis ot...de kozben nem teszunk egymassal semmit!! S meg egy masik fiu is feltunik mindig az almaimba o is egy regi oszt.tarsam vele is ugyanez a jellegu almok folynak viszont o vele erintkezem is almomban es meg is csokolt az utobbiban es atkarolt ...annyira jo erzes volt ...annyira jo erzessel toltott el ...h sajnos a valosag ehhez tul csuf....

Nade terjunk vissza a valosagba! H miert tunikfel nekem ez a 2 fiu allandoan fokepp az utolso...o mar rengetegszer...SOHA de soha nem talalkozom veluk sot nem is jarnak az eszembe csak ha igy almodom rollunk semmi kapcsolatom veluk miota altalanosbol ellballagtunk...nemis volt semmi veluk hisz meg gyerekek voltunk....8eve ennek es megis hogyan kerulnek ok az almaimban...es az a furcsa h mindig mindig ...


2018. jan. 9. 18:26
 1/1 anonim válasza:

Először: Nem az iskolafüzetedbe jegyzetelsz, amit ha jól látom nem vettél figyelembe. Látom biztosítva van, hogy magyar nyelvű billentyűzetről írsz "Kissé szexuális", ne hagyd le az ékezetet csak azért mert így egy kissé kényelmesebb, a telefon pedig nem lehet kifogás, mert én is és ismerőseim is rendesen leírják a szöveget telefon fajtától (érintős, hagyományos) független. Tudom ajánlani a Magyar helyesírási szótárat, amit nem olyan borsos összegért árulnak, ha pedig csak idegennyelvként tanulod a magyart nyugodtan kérj segítséget, nem szégyen. Fogalmazz szépen, érthetően. Mivel nem az iskolában jegyzeteled az órai anyagot, ne próbálj mindent lerövidíteni, mert az elfogadott és igényelt rövidítésekkel (PL.: USA, EU, RFK, ill.:) nincsen probléma, de amik csak lustaságból adódnak tönkre teszik az egész szöveget, emellett több értelművé vagy félre érthetővé teszi a szöveget. Ezek még fontosak lesznek, főleg egy felnőtt esetében. Mielőtt egy olyan oldalra írsz ahol akár az emberek milliói is olvashatják az írásod fogadd meg a tanácsomat. Az ember könnyen alkot a másik félről véleményt, csupán az írása alapján, ami általában nem pozitív. Most nem sértésként mondom ezt, de a te írásodat legfeljebb egy általános iskolai hatodikostól nézném ki, amennyiben nem küzd valamilyen szellemi betegséggel, fogyatékossággal az illető. Mellesleg ez az oldal kijelzi ha hibásan írod ki a szót. Ajánlom a következőket (Nézd meg a linkeket).

Magyar helyesírási szótár: [link]

Egy online verzió: [link]

2018. jan. 12. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!