Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Hol találok olyan valakit...

Hol találok olyan valakit Komárom közelében, aki segíthet megfejteni az álmomat?

Figyelt kérdés
Vagyis... Tulajdonképpen nem is egy álmomat, hanem azt, hogy miért vannak ilyen álmaim?

2019. okt. 17. 12:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Személyesen akarsz találkozni az álomfejtővel?
2019. okt. 17. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha az igazi okát, tartalmát keresni akarod, akkor pszichológust keress fel. Nem azért mert beteg lennél, hanem azért amiért nyomasztanak az álmaid...
2019. okt. 17. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az állom fejtéshez az önismeret a legfontosabb

Senki nem ismer téged olyan részletesen mint te saját magad

Mert az állom a legtitkosabb vágyaidat is feldolgozza

2019. okt. 18. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Hát, végülis így belegondolva, nem olyan fontos hogy személyesen találkozzunk, ha van olyan, aki tud segíteni pl. úgy, hogy csak emailben beszélünk, vagy ilyesmi, az is jó.

Nem nyomasztanak az álmaim, csak az általános mindennapi álmaim közül van néhány, ami kitűnik közülük, és ezek hasonlítanak egymásra. Kb. havonta 1-2 szokott lenni ezekből.

2019. okt. 19. 14:07
 5/5 mostazonnal válasza:

szia! sok megközelítési mód van az álomfejtésben, én nem vagyok szakember, de csináltam már ilyet és szívesen elgondolkodom rajtuk, ha megosztod velem. egyébként én is egy pszichológust/pszichoanalitikust javasolnék, valaki olyat, akiről olvasod, hogy aktívan foglalkozik ilyenekkel.

fontos tudni például, hogy gyerekkori/elfojtott emlékek éppúgy szerepet játszhatnak az álmaidban, mint az elmúlt időszak eseményei vagy a vágyaid/félelmeid, esetleg a szüleidhez való viszonod.

és még valami: az ilyesmikre nincs egyetlen jó válasz/helyes értelmezés, de együtt (az álmodó és a megfejtésben segítő) lehet haladni ezen az úton.


ha gondolod, írj itt egy privát üzenetet. üdv

2019. okt. 21. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!