Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mi lehet az álom mögött?

Mi lehet az álom mögött?

Figyelt kérdés
Azt álmodtam, hogy a régi panelházunkban laktunk, és fel mentem a fölöttünk lévő szomszédhoz (aki bolond volt,és még csak köszönő viszonyban sem voltunk vele,egy idős asszony volt) kopogtam hozzá, de a vele szemben lévő szomszéd nyitott ajtót,akit nem ismertem, és nem is ő lakott ott, de nem ez a lényeg, hanem ahogy kinyitotta az ajtót annyi rossz energia áramlott ki,hogy rosszúl lettem, ezt nem is tudok szavakba önteni, borzasztó érzés volt, aztán felkeltem, de még mindig a hatása alatt vagyok annak a borzalmas érzésnek... Mi lehetett ez? Veletek is volt ilyen már?

2019. okt. 21. 20:04
 1/6 anonim ***** válasza:
59%
Egy démon az álmodom keresztül a lelked akarja.
2019. okt. 21. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
59%

Lehet, tényleg voltak rossz energiák annál a szomszédnál, dehát ha nem jártál benn, nem tudhatod.

Lehet, hogy van benned tisztánérzö képesség, igy érzékenyebb vagy bizonyos energiákra. Én ébrenlétben is simán érzékelem azt, amit te álmodban tapasztaltál.

2019. okt. 21. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
59%

2-es én inkább az ébren érzett dolgokra hagyatkoznék, alvás közben egy csomó dolog történhet az emberrel. Csomó rossz érzést be tudhatnak "előérzetnek" de annyi hülyeség be tud dörömbölni hozzánk alvás közben hogy azt meg se lehet számolni. Testhelyzet, melyik oldaladon fekszel, beteg vagy-e, rossz napjaid voltak-e. Az álmok egy fajta feszültséglevezetőként is funkcionálhatnak. (Hülye példa, de) Amikor valakivel feszült a kapcsolatom hetekig-hónapokig, megesik hogy azt álmodom barátok vagyunk, ne adj isten összejövünk és ölelget az a személy akivel egyébként szét marjuk egymást óraközi szünetben. Amíg tart az álom kellemes, és jó érzés velük kijönni de csak ébredéskor jövök rá hogy csak magamnak kreáltam kibékülősre őket, így tudat alatt "leküzdöttem" az irántuk érzett ellenszenvem egy részét. Ha olyan erőteljes az álmod hangulata, sokáig fel tudod idézni azt az érzetet, de az, hogy melyik elem mit jelent TE neked az álmodban, azt csak is te tudod eldönteni. Mérlegelj kicsit: be akartál valaha is menni a szomszédhoz? Izgalmasnak találtad valahol az ötletet hogy besurranj körülnézni?

Kicsit olyannak tűnik nekem, mint ha lenne egy helyzet amiről tudod hogy nem fogsz jól kijönni, mégis nekimész. (Az álmokban sűrűn változnak a szereplők kinézetei személyiségtől függetlenül is szóval én nem tulajdonítanék neki sok jelentőséget.)

2019. okt. 21. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%

"Mi lehet az álom mögött?"

Alvás és az agy REM fázisa.

2019. okt. 22. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
50%
Bánt hogy rosszul értékelted a fölöttetek lévő asszonyt(felmentem). Szeretnél bocsánatot kérni tőle(kopogtam hozzá), de félsz hogy megtudják(nyitott ajtót) a környezetedben lévők(szomszéd), mert tudod hogy gyűlölik őt(rossz energia áramlott ki). Ez neked borzasztó érzés.
2019. okt. 24. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
59%
Ez egy tipikus szorongásos álom, kire hasonlítottak a személyek akiket láttál álmodban, miért akartál oda felmenni, mi vezérelt?
2019. okt. 24. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!