Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodok olyan szemelyel...

Miért álmodok olyan szemelyel (halotal) akit személyesen nem ismertem?

Figyelt kérdés
Nem tudom mennyien ismeritek a one direction de az együttes egyik tagajank Louis nak van vagyis volt egy húga Félicité aki meghalt márciusban. És mostanában egyre több álmomban van pl. Tegnap az volt hogy egy ilyen ismeretlen helyen voltunk és ő (félicité) egy ilyen páncél ajtón lepet ki amin indak voltak az egész helységet indak nőttek be és ő ki lepet koszosan mint egy zombi és az mondta egy nőnek meg a többi testvérének hogy én zártam be odda meg hogy az én hibám és amikor ezt ki mondta vége lett az álomnak de nagyon felkavart ez az egész. És nem értem miért. Valaki aki tud esetleg valami tanácsot, vagy hogy miért lehet ez az kérem hogy írjon gyorsan mert már lassan ott tartok hogy félek elaludni.

#halott #álmodás #személyesen nem ismert
2019. okt. 31. 20:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Miért félsz aludni? Mi lehet a legrosszabb, ami történik? Főleg, ha nem valósul meg? (pl. Miért baj, ha órákig kínlódsz kilógott belekkel az álmodban? Nem érdekes, izgalmas?)
2019. okt. 31. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
79%

Az álom csak azoknak a dolgoknak az egyvelege, ami egész nap érdekelt, vagy hallottál, vagy láttál. Lényegében az álmodás alatt dolgozza fel az agy, helyezi a különböző emlékcsoportok közé. Tehát ha mostanában valami zombis, vagy valami páncélos dolog szóbakerült, vagy láttál ilyen filmet, vagy olvastál valamit, és érdekel ez a halott csajos, Felicity-s vagy milyen dolog, akkor az agyad egybegyúrhatta. Ilyen egyszerű, nem varázslat, nem vagy a Theresa Caputo, csak működik az agyad. Bár ma már ez is nagy dolognak számít, szóval legyél büszke magadra.

Rossz alvásra pedig levendula illóolajat javasolnék, 2-3 csepp a párnára este, mielőtt aludni mennél. Vagy levendula tea, de az úgyse fog ízleni.

2019. nov. 1. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%
Igen, vannak emberek, akiknek az álmuk semmit sem jelentenek, de vannak akiknek igen. Szerintem, mielőtt elaludnál imádkozz, hogy nyugodtan jöjjön vissza az álmodba, ha szeretne neked mondani valamit. Ne félj, inkább várd izgatottan a következő álmod, hogy mit is szeretne üzenni neked.
2019. nov. 2. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
67%

Jujj, ez egy nagyon erősen szorongásos álom :( a helyek, emberek csak szimbólumok, megszemélyesítések nem azt jelentik amit látsz. Megviselt Félicité elvesztése - mert hasonlít valakire.

Az álomkép azt sugallja, hogy mély bűntudatod van valamiért a múltadból - ezért vádolnak be, néznek rád szemrehányóan, tartanak hibásnak.

2019. nov. 3. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Félicitével aki meghalt márciusban a valósában van valami kapcsolatod? Esetleg személyiségbeli hasonlóság, hozzád vagy másokhoz? Vagy közöd van kábítószerhez, nyugtatóhoz?
2020. jan. 5. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!