Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Olyan fiúról álmodtam, akit...

Olyan fiúról álmodtam, akit személyesen nem ismerek. Miért?

Figyelt kérdés

Neten írogatok egy sráccal, az este róla álmodtam. Egy másik csaj társaságában volt, éppen csókolóztak...én megláttam őket, nagyon szíven ütött, kiakadtam. Amikor a srác meglátott engem lefagyott, megsimogatott és félre mentünk. Nem emlékszem de pár szót váltottunk az esetről. Aztán otthagytam. Leültem egy padra. Hirtelen ott ült velem szembe és megbánó arccal nézett.


Ez miért lehetett?


2019. máj. 29. 20:48
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Szűz vagy? Tetszik a srác?
2019. máj. 29. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Legtöbb esetben a vágyainkról, illetve vágyaink tárgyáról álmodunk.
2019. máj. 30. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Legokosabb lenne azonnal megszakítanod vele minden kapcsolatot. Tiltani, ha közösségi oldalról van szó, vagy törölni magad egy ideig. És szülőknek beszámolni róla, megmutatni a képét, elmondani, hogy mióta ismered, a legfontosabbakat. Ennél többet nen írhatok, de alaposan gondold át.
2019. máj. 30. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

3


Miért kéne tiltania? Te hülye vagy?

2019. máj. 30. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Lehet hogy tudatalatt félsz hogy csak játszik veled.
2019. máj. 30. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszakoat!
2019. máj. 30. 21:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!