Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Kinek vannak tapasztalatai...

Kinek vannak tapasztalatai nagyon-nagyon hosszú álmokkal?

Figyelt kérdés

Álomidőben fél nap hosszú álom.

Olyan bonyolult, összetett és hosszú mint egy teljes mozi film vagy több.


Van ezzel valakinek tapasztalata?


2019. nov. 1. 21:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Régebben voltak nagyon hosszú de összefüggő, különleges álmaim. Némelyik 3-6 oldalt is elfoglal az álomnaplomban. Mostanában talán nyugtalanabbul alszom, vagy másabb lett az alvásciklusom, vagy kitudja ..de egy jó ideje nincsenek ilyenek.
2019. nov. 1. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Nekem van. Mit tehetek érted?

Priváttvan, ha írsz.

2019. nov. 1. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
én ha végigalszom az éjszakát, akkor összefüggőt szoktam álmodni. de ébredés után 99%t elfelejtem
2019. nov. 1. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nekem szokott lenni. Némelyiket fel se kellett írnom, olyan fura, hogy emlékszem rá.
2019. nov. 1. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
En szinte minden nap álmodom es 80% ban összefüggéstelen, felejthető, de a maradék az nagyon durva szokott lenni akar rossz alom akar jo volt mar olyan komoly tortenet is elejetol a végéig mint egy filmet vegig almodtam ezeket gondoltam le is irom mert hihetetlen erzes.. többnyire a többinél befejezés elott felebredek..
2019. nov. 2. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Milyen lenne egy teljes életet leálmodni? Vagy mások életét?
2019. nov. 2. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Csáth Géza állítólag 10.000 évet élt álmában.


Nekem is szépen gyűlik.

Mára virradóan egy reggeltől estig tartó napot álmodtam meg.

2019. nov. 2. 12:46
 8/12 anonim ***** válasza:

nekem mondhatni "kettős életem van" Egy álombeli és egy valós, hál Isten nem mindig de elég gyakori.

körülbelül 2006 óta, este lefekszem elalszom és; -ott ébredek, elvégzem a dolgokat, majd lefekszem és- kelt a vekker.

A történészek többnyire egy városban játszódnak, legalábbis ha új helyre kerülök vissza tudok menni az ismerős közegbe.. az évek során egyre csak bővül a "világ" és komolyan, minden is volt benne. Szeretem azt a Helyet...

Ritkán a másnapot álmodom meg, és vannak "misztikusak" bonyolult, összetett de nem túlzottan realisztikus...

2019. nov. 2. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Az emberek az álmaik 99,99%-át elfelejtik ébredés után, csak azok maradnak meg amik erős érzeteket fejtenek ki. Nem az számít mi az álmod, hanem az hogy miért az!
2019. nov. 3. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

azt ugye tudod h az álomban máshogy telik az idő

amit te egész napnak érzékelsz az csak pár perc max :D


a REM fázis nem tart egész éjszaka !

2019. nov. 3. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!