Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Azt hallottam, hogy a Ricinuso...

Azt hallottam, hogy a Ricinusolajtól gyorsabban nő a haj és egészségesebb is lesz, ha hosszú távon használják. Kinek milyen személyes tapasztalatai vannak ezzel kapcsolatban?

Figyelt kérdés

2013. máj. 7. 22:57
 1/8 anonim ***** válasza:
én még nem használtam, de több osztálytársam is használja rendszeresen és ők azt mondják, hogy nagyon jó
2013. máj. 7. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Kiszárítja a hajat, ezen kívül hajhullást okoz, elszínezi a világos hajat, más hatását nem tapasztaltam.
2013. máj. 7. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Egyén függő. De önmagától az olajtól nem fog gyorsabban nőni.
2013. máj. 8. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

Én használtam ricinus olajat.

Tényleg szebb lett a hajam, de egy idő után megszokta. Szüneteltetni kell.

Egyébként tényleg egyénfüggő.

Jó hajhullára, korpásodásra, zsíros hajra is, de van akinél pont ellenkező a hatás.

Ki kell tapasztalni .:)

2013. máj. 8. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Nekem ez a harmadik hét, sokkal puhább, dúsabb, fényesebb, kevésbé zsírosodik, és nem nehezíti el, és nem, nem hullik a hajam. :)
2013. máj. 8. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem elkezdett tőle nagyon nőni és szép fényes lett, jókat tudok róla írni. Viszont abbahagytam a használatát, mert edzés közben volt a fejemen fóliával együtt, de eléggé folyt, meg hogy izzadt a fejbőröm, olyan rossz volt rajta :) De ha lenne időm, tuti használnám tovább is, mert nagyon bevált nekem.
2013. máj. 8. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én kb 9 hónapig használtam majdnem minden héten többször is, bár szebb lett tőle, nem töredezett annyira, nem nőtt gyorsabban a hajam..
2013. máj. 12. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Fel évig szenvedtem vele.

Puhabb,egészségesebb egyáltalán nem lett.

Toredezes utána is borzaszto

volt

Volt egy idő,amikor reménykedtem,mert úgy lattam,mintha nőtt volna jobban tőle.

De semmi jelentős változás.

Az én hajamat,fejboromet nem hatotta meg.

2014. márc. 29. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!