Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Az álmomban az unokámat...

Az álmomban az unokámat elsodorta a folyó és én úsztam utána. Nagyon megvoltam rémulve, és amikor felébredtem megkonnyebbultem Mit jelenthet ez az álom?

Figyelt kérdés
Bármilyen magyarázatot elfogadok.

2019. jún. 23. 10:27
 1/3 anonim ***** válasza:
81%
Azt jelenti, hogy a GYK-n lógod el az időt, amit az unokáddal is tölthetnél.
2019. jún. 23. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Félsz attól, hogy az unokádat elveszíted.


Itt most nem okvetlen halálesetre gondolok, hanem mondjuk, hogy az unokád családja 1000 km-re költözik tőled. Vagy hogy lányodnak/menyednek valami bónája lesz, és nem vagy alig fogja engedni, hogy találkozzatok. Persze lehet, hogy ezeknek a félelmeknek semmi alapjuk, de te ezt érzed.

Vagy általánosabb esetben: többet szeretnél lenni az unokáddal, és úgy érzed, a körülmények akadályozzák ezt.


Ha veled úszkált, és onnan sodorta el a víz, akkor lehet, hogy attól félsz, hogy akkor esik baja, amikor veled van, és ezt sose bocsátanád meg magadnak.


Ha nincsenek rendszeresen ehhez hasonló rémálmaid, akkor ne agyalj rajta.

2019. jún. 23. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Azt,hogy szereted az unokádat.
2019. jún. 23. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!