Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthetett ez az álom?

Mit jelenthetett ez az álom?

Figyelt kérdés

Az állam (a magyar állam) az ügyfélkapun keresztül mindenkinek küldetéseket osztott, nekem például azt, hogy öljek meg egy nap alatt 5 embert. Aki teljesíti a küldetést, 1 millió forintot kap. Már a kezemben is volt a pisztoly, és a hátam mögé tartottam a kezemet, hogy ne lássák, hogy mi van nálam. De elkezdtek ezek az emberek beszélni hozzám, és tök érdekes dolgokat mondtak. Sajnáltam volna megölni őket. Illetve elkezdtem azon is gondolkodni, hogy a törvény szerint büntetendő a gyilkosság, több ember esetén akár életfogytiglan is járhat érte.

Azon gondolkoztam, hogyha most ez "állami küldetés", akkor a bíróság eltekint attól, hogy ez egyben bűncselekmény is? Végül nem öltem meg senkit, és felébredtem.


2019. nov. 8. 11:55
 1/4 anonim ***** válasza:
75%
Enyhén szorongásos álom, a való életesben is van (vagy volt valami) amit meg kellene tenned, de valami visszatart tőle.
2019. nov. 8. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ha ismeretében vagyunk annak a ténynek is, hogy nem szoktam alapvetően lövöldözős játékokat játszani, de az adott álmot megelőző este 1 órán keresztül ilyet játszottam (nevezetesen: Free Fire, olyasmi, mint a PUBG), ugyanúgy valószínű, hogy szorongásos álom, és valamit nem tettem meg, amit meg kellene, vagy akkor nem érdemes semmit se belelátni, csak kicsit jobban beleéltem magam a játékba, mint kellett volna?
2019. nov. 8. 15:29
 3/4 anonim ***** válasza:
Lehet.
2019. nov. 9. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A társadalom azt várja tőled(állam-ügyfélkapu), hogy vedd el(öljek) az emberek kedvét(egy nap) attól, hogy eltérjenek az átlagtól(5). Ha sikerül(aki teljesíti), akkor értékes(forint) állampolgár vagy(1 millió). Már benned is volt a tettvágy(kezemben is volt a pisztoly) és titkos szándékkal(kezemet-ne lássák) belekezdtél. De elbizonytalanodtál(elkezdtek ezek az emberek beszélni hozzám), mert így színes, izgalmas a világ(tök érdekes dolgokat mondtak). Rájöttél, hogy ez ellenkezik az erkölcsi normáddal(Sajnáltam..törvény..járhat érte). Azon gondolkodtam, hogy bűn jó állampolgárnak lenni(..ez egyben bűncselekmény is). Így lemondtál a sikerről(Végül nem öltem meg senkit).
2019. nov. 10. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!