Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthetett anyukámnak...

Mit jelenthetett anyukámnak ez az álma?

Figyelt kérdés

Egy idegen lakásban járt, épp azt beszélte a valóságban halott, álomban valamiféle köztes, élőhalotti állapotban lévő apukájával és anyai nagymamájával meg három ugyanilyen állapotban lévő idegennel, hogy ki kéne bontani az egyik falat, és egybe nyitni a szobákat, hogy minden elférjen. Aztán betoppantam én is pisztollyal a kezemben, és lelőttem a halott nagyapámat és dédimamámat meg kettőt az idegenek közül. Amikor láttam, hogy az egyik még mozog, akkor előrántottam egy óriási szabászollót a ruhám alól, és mellkason szúrtam vele, hogy biztos nyugton maradjon.


Amikor elmesélte, akkor azt is hozzátette, hogy felkelés után nagyon sokáig rossz érzése volt, félelem és viszolygás, ami akkor is visszatért, hogyha felidézte.


Ez volt március végén, majd pár hónappal később ugyanazon a napon meghalt, mint amikor ezt álmodta. Nem tudom, hogy ez számít-e valamit az álom értelme szempontjából, de már akkor is nagyon beteg volt.



2019. okt. 17. 01:04
 1/2 anonim ***** válasza:
Nincs összefüggés a között, hogy ténylegesen elment és a között, hogy mit álmodott. Tisztában volt azzal, hogy beteg, hogy el fog menni, ilyenkor szinte természetes, hogy az ember a halálról, rég elhunyt közeli hozzátartozókról álmodik. A többi pszichés okát nem lényeges kutatnod, engedd el. Élj úgy, hogy büszke legyen rád, azt szerette volna, hogy boldog légy. Részvétem édesanyád miatt!
2019. okt. 17. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm!


Én voltam vele, ameddig beteg volt, ápoltam, igyekeztem nyomatékosítani, hogy küzdeni kell, próbálkozni kell, nem szabad feladni.

Így magamtól azt logikáztam ki az álomból, hogy már közel volt a halálhoz (jöttek érte a halott rokonok) , de én visszacibáltam idézőjelesen az élőkhöz (megöltem a halottakat). Vagyis valamilyen szinten, ha nem lettem volna, akkor talán már feladta volna / miattam próbált arra törekedni, hogy meggyógyuljon.


Csak kíváncsi voltam, hogy aki jobban ért ehhez, az milyen elemzési eredményre jut. Nyilván nem emiatt az álom miatt halt meg, nem gondoltam erre, mielőtt félreértés lenne.

2019. okt. 17. 21:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!