Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Ezotéria » Álomfejtés

A kérdés

Ez mit jelenhet? Eleg ijeszto volt.

Felebredtem es azt ereztem hogy bejott valaki a szobaba. A fal fele voltam fordulva de szinte parazslott a levego annyira erezheto volt hogy bejott valaki. Ereztem hogy ertem jott, belem szallt es hiaba akartam kialtani nem volt erom. Egy hang se jott ki a torkomon. Nem vagyok ezo ezert nem tudom hogy mi volt de test nelkuli volt az biztos.

Abban se vagyok 100% hogy ebren voltam e vagy alom az alomban. Csak hogy valaki jott aki biztos hogy nem joszandekkal erkezett. Fogalmam sincs honnan.

Szerintetek?

nov. 9. 09:03  Privát üzenet  

A válaszok
Hát, vagy aludtál, csak valóságosnak tünt. De azis lehet hogy alvás paralizised volt.

A válasz 65%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 84%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont nov. 9. 10:59 Privát üzenet
Ez egy szorongásos álom, amiben végig álmodtál, vagy a hirtelen megnövekedett adrenalin és a korizol szint alvásparalízist okozott és félig felébredtél.

A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/2Időpont tegnap 00:44 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Mit jelenhet ha visszatérő álmaimban mindig valami rosszat teszek akaratlanul és akárhogy erőlködöm nem tudom már jóvá tenni?
Azt álmodtam, hogy migráns vagyok. Mit jelenhet?
Mit jelenhet ez az álom? Részletek lent.
Az mi jelenhet, hogy meghaltam álmomban?
Ez mit jelenhet?
Tornádóról álmodtam, nem okozott kárt, nem volt annyira ijesztô. Mit jelenthet?

Kérdések az Ezotéria rovatbólKérdések az Álomfejtés rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!