Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ez mit jelenhet? Eleg ijeszto...

Ez mit jelenhet? Eleg ijeszto volt.

Figyelt kérdés

Felebredtem es azt ereztem hogy bejott valaki a szobaba. A fal fele voltam fordulva de szinte parazslott a levego annyira erezheto volt hogy bejott valaki. Ereztem hogy ertem jott, belem szallt es hiaba akartam kialtani nem volt erom. Egy hang se jott ki a torkomon. Nem vagyok ezo ezert nem tudom hogy mi volt de test nelkuli volt az biztos.

Abban se vagyok 100% hogy ebren voltam e vagy alom az alomban. Csak hogy valaki jott aki biztos hogy nem joszandekkal erkezett. Fogalmam sincs honnan.

Szerintetek?


2019. nov. 9. 09:03
 1/2 anonim válasza:
72%
Hát, vagy aludtál, csak valóságosnak tünt. De azis lehet hogy alvás paralizised volt.
2019. nov. 9. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy szorongásos álom, amiben végig álmodtál, vagy a hirtelen megnövekedett adrenalin és a korizol szint alvásparalízist okozott és félig felébredtél.
2019. nov. 13. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!