Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Szörnyű álomra ébredtem,...

Szörnyű álomra ébredtem, ébren voltam, mi volt ez?

Figyelt kérdés

Most ébredtem fel pár perce, de már előtte is ébren voltam.

Két ember is elakart engem rabolni, jöttek volna értem, és láttam őket a szobában az ágyamnál, de mozdulni nem tudtam csak a szememet mozgatni, hallottam a fejemben a hangjukat is, hogy mindjárt "odaérek édes" meg ilyenek, DE MÁR ÉBREN VOLTAM.

Aztán hirtelen megtudtam mozdulni, de még mindig bevagyok pánikolva... Mi volt ez? 18/L



2019. nov. 11. 05:13
 1/7 anonim ***** válasza:
38%
Alvásparalízisnek hívják.
2019. nov. 11. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Rákerestem, ugye ez nem lesz ezentúl állandó? Mert már második nap, de ezelőtti nem volt ilyen durva...
2019. nov. 11. 05:20
 3/7 Morzsi007 ***** válasza:
70%
Többször is előfordulhat, ekkor még blokkolja az agyad a mozgást, hogy nyugodtan tudj aludni, de kezdtél ébredezni. Olyan, mintha le lennél bénulva egy pár másodperc/perc után már tudsz mozogni. Régebben gyakran előfordult velem is(10-en évesen leginkább), de nem tudtam mi okozza, csak pár éve értesültem róla, hogy ez teljese normális csak rohadt ilyesztő és kellemetlen.
2019. nov. 11. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
2019. nov. 11. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
20%

Valóban alvásparalízis, akinek egyszer volt, lehet máskor is.


Ami mondjuk nem sokat jelent, mert akinek meg eddig nem volt, lehet majd ezután...


Próbáld élvezni!


És próbálj meg hamarabb ágyba kerülni, ne hajszold le magad teljesen, mert az emberek gyakrabban számolnak be erről, ha előtte nagyon fáradtan mentek aludni.

2019. nov. 11. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Tudom, csak nagyon ijesztő volt.... Tudtam hogy jönnek, és úton vannak, aztán már ott álltak a szobámba, és mozdulni nem tudtam, beszélték hogyan raboljanak el engem...plusz még a kutya is ugrált rám, rá se tudtam szólni, csak a szemem mozgott, nagyon bepánikoltam.
2019. nov. 11. 09:54
 7/7 anonim ***** válasza:
Ez egy nagyon erős szorongásos álom volt, enyhe pánikroham-tünetegyüttessel a végén. Ha csak egyszeri alkalom akkor semmi gond, ez csak egy álom felejtsd el. Ha viszont hetente előfordul...
2019. nov. 13. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!