Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nagyon megvagyok fázva....

Nagyon megvagyok fázva. Reggel szörnyű fejfájásra ébredtem és nem bírtam tovább vettem be Panadolt.34 hetes vagyok. Lehet ettől valami baja a bébimnek?

Figyelt kérdés
2009. jan. 15. 12:22
 1/7 anonim ***** válasza:
57%
Doki?Én is megvoltam fázva terh.alatt nekem semicilint kellett szednem.Menj el dokihoz..
2009. jan. 15. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
72%

A Panadolt és az Algopirint terhesség és szoptatás alatt is szabad szedni, nem lesz tőle semmi baj! Persze ne marékszámra szedd:)

Jobbulást!

2009. jan. 15. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
szia,köszönöm a válaszod.Most indulok a dokihoz 1 kor.de a szemicilinre sajna allergiás vagyok.
2009. jan. 15. 12:25
 4/7 anonim ***** válasza:
Szia! szerintem ne aggodj nem lesz semmi baja a babádnak,amugy én ugy hallottam hogy a panadolt lehet szedni kismamáknak is,de probáltál már valamijen hemopátiás szert?
2009. jan. 15. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Egy szem panadoltól semmi baj nem lesz! Én most lábaltam ki 10napig tartó durva megfázásból, mandulagyulladásból, napokig minden este felment a lázam, és paracetamolt szedtem rá, mikor elviselhetetlenül fájt a fejem, ill, mikor lázas voltam, mert a láz többet árt a babának, mint egy szem gyógyszer. És orvos mondta, meg védőnő hogy paracetamolt vegyek be, tehát biztos forrásból tudom.


Nyilván nem 6marékkal kell szedni, de 6óránként egy szemet tartós láz esetén nem árt bevenni. Én sosem vettem be napi két szemnél többet, reggel egy, este egy, ez volt a max., de sokszor csak este vettem be egyet a láz miatt.

2009. jan. 15. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

szia

én 8hetes terhesen voltam tavaly 2hátig 38fokos lázzal influenzás.algopirint kellett szednem orvosi utasításra.

most a másik szobában békésen szundikál egészséges 6hós kisfiam.

sok boldogságot

2009. jan. 15. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!!Most megyek,és remélem nem sokáig tart ez a nátha és nem lesz baja a drágámnak.
2009. jan. 15. 12:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!