Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ma reggel egy elég furcsa...

Ma reggel egy elég furcsa álmom volt. Szerintetek ez jelenthet e bármit is? És ha igen akkor mit jelent?

Figyelt kérdés

(próbálok mindent a legrészletesebben leírni)

Az egész úgy kezdődik, hogy este van.

Az ágyamban fekszek és próbálok elaludni.

Nehezen de végre sikerült elaludnom. (itt kezdődik az álom)

Egy ágyon fekszek egy fehér párna mellett és olyan érzés fog el mintha egy alak közeledne felém aki mondani akar valamit nekem.

Minél közelebb jön annál rosszabbul érzem magam.

Majdnem mellém ér és már lassan hallani ahogy mondani akar valamit.

A szívem majd kiugrik a helyéről és egyszer csak felébredek. (ez még az álom)

Amikor felébredek egyből azon kezdek el gondolkodni, hogy miért is álmodhattam ezt.

Arra gondolok, "biztos azért mert ilyen sokáig fent voltam és ijesztő videókat néztem".

Iszok egy kis vizet ami az ágyam mellett van kikészítve és vissza alszok.

Ahogy sikerül vissza aludnom ugyan azt álmodom amit az imént is sikerült.

Minden ugyan úgy történik ahogy az előzőleg is.

Egyszer csak felébredek.

Furcsálltam, hogy kétszer sikerül ugyan azt álmodnom.

Kezd érdekes lenni ez az álom ezért megpróbálok úgy vissza aludni harmadjára is, hogy sikerüljön ezt az álmot előhozni.

Ez szerencsére sikerül is.

A dolgok harmadjára sem történnek másképp.

Ott fekszek a párna mellett mintha nem tudnám uralni a testem.

Hallom ahogy közeledik az az alak aki mondani akar nekem valamit.

Újból elfog az a nyomasztó érzés.

A szívem hevesen ver, és egyszer csak felébredek.

Az előzőektől eltérően most nem múlik el a heves szívverés és a nyomasztó érzés.

Próbálok megnyugodni de ez nem igazán sikerül.


A következő kép, hogy a konyhában ülök és mesélem elfelé anyának az álmom.

Elmondom neki, hogy nem tudtam utána aludni és még mindig rosszul érzem magam.

Nem akarok iskolába menni és arra kérem anyát, hogy vigyen el az orvoshoz.


Következő képen már az iskolában ülök és fogom a fejem.

Még mindig kellemetlenül érzem magam az álmom miatt.

Következő kép az iskolában vagyok rosszul érzem magam ezért fogom a fejem.

Becsengetnek és elkezdődik az óra.

De nem a szokásos óra kezdődik ugyanis egy három fős rapper banda jön be a terembe a tanár mellett.

Egy fiú és két lány.

Mindenkinek be van fonva rasztába a haja úgy, hogy az egyik oldalt sötét barna, a másikon pedig fehér.

A fiúhoz oda megy az egyik osztálytársam és elkezd vele hülyéskedni.

Elkezdenek beszélgetni és eközben az egyik lány a tanári pad mögül elkezdi mutogatni magát.

Erre a tanár megkéri őt, hogy hagyja abba.


Következő amire emlékszek, hogy az iskola előtt sétálok, egy kerítés mellett aminek a túloldalán bokrok és fák vannak.

Előttem van egy tároló, tőlem balra pedig az iskola.

Az iskola több emeletes, de ez az iskola nem az én iskolám.


Az iskolában sétálok a folyosókon.

Olyan érzésem van mintha valaki követne engem ezért befordulok a Fiú WC-be hátha nem jön utánam.

Hallok egy ajtó csapódást mögöttem ezért megpróbálok minél hamarabb kimenni innen.

Sietve ahogy tudok az első ajtón amit meglátok egyből be is lépek.

Ahogy bezárom az ajtót megjelenik mögöttem egy magas idős férfi aki mint kiderült az iskola gondnoka.

Elnézést kérek amiért bejöttem hozzá, aztán elmondom neki hogyan is kerültem ide.

Elmondom azt is, hogy reggel óta rosszul érzem magam, és elmesélem neki az álmomat is.

Megkérem őt hadd pihenjek le egy kicsit valahol.

Erre ő bevezet egy szobába ahol egy ágy található.

Ledőlök az ágyra és lassan elalszok.


A gondnok előtt állok egy üres szobában és egyszer csak megindul az egyik fal felé.

Meg sem áll csak neki dől szemből és elkezdi tolni azt.

A szoba egyre nagyobb kezd lenni.

Bármit kérdezek tőle nem válaszol csak tolja a tovább a falat.

A szoba lassan kezd egyre nagyobb lenni lassan már akkora mint egy tornaterem.

Elfordulok a gondnoktól és elkezdek körbenézni a teremben.

Ahogy körbenézek a gondnokot már nem is látom sehol sem.

Egyszer csak eldőlök és nem tudok megmozdulni.

Hallom hogy valaki közeledik mögöttem és még az eddiginél is rosszabb érzés fog el.

Fel akarok kelni és nem akarom, hogy ez így folytatódjon.

Az alak nem áll meg csak jön egyre közelebb.


Egy fehér szoba kellős közepén találom magam ami teljesen tele van játékokkal.

Tőlem jobbra egy ajtó nyílik a folyosóra amin túl látok egy másik szobát.

Az előttem levő ajtó egy másik szobába nyílik ami úgyszintén színültig van gyerek játékokkal.

Elindulok egyenesen át a másik szobába ahol az előző szobához hasonlóan két ajtó van.

Az egyik a folyosóra, a másik pedig a következő szobába nyílik.

Folytatom előre az utam a végtelennek tűnő szobákon keresztül.

Pár szobán áthaladva találkozok egy emberrel akinek nem látom az arcát.

Próbálok beszélgetést kezdeményezni de ő nem válaszol.

Megkérdezem, hogy mi ez a hely de erre sem válaszol.

Elkezdek tovább sétálni de a félszememet még az arc nélküli emberen tartom.

Mikor átérek a következő szobába az arc nélküli ember feláll és kisétál a folyosóra.

Utána eredek hátha elvezet valahová.

Ahogy kiérek a folyosóra látom ahogy befordul egy szobába.

Követem őt és ahogy oda érek a szobába látom magamat ahogy a földön fekszem.

Ott van mellettem a párna.

Reszketek, látom magamon szenvedek a félelemtől.

Közelebb megyek és megpróbálom felébreszteni magam.

Ahogy közel érek és megpróbálom magam megszólítani rájövök, hogy ami most történik pont ugyan az ami az álmomban is történt.

Én voltam az a rejtélyes alak aki megpróbált mondani nekem valamit.

Megfordultam és a játékokkal teli szobák eltűntek.

Helyette egy lepusztult házban találom magam.

A folyosók elsötétültek.

A tapéta és a festék lekopott a falakról.

Megpróbálok kiutat keresni a szobából és rátalálok az arc nélküli emberre.

Elkezd felém közeledni.

Mikor már teljesen oda ér mellém csak kimutat az egyik szoba ablakán.

Oda sétálok és kinézek az ablakon.

Egy emeletes ház első emeletén vagyok.

Az ablak alatt egy elkerített rész van ami tele volt gödrökkel.

A gödrökben pedig emberi holtestek, és belső szervek vannak.

Hátra fordulok és látom, hogy az eddig emberien kinéző arc nélküli teste szét van rohadva.

Elfordul és kimegy a szobából.

Elfog egy szörnyen rossz érzés majd felébredek de most már rendesen. (itt van vége az álomnak)


Elég kellemetlen volt az ébredés utána. Kicsit össze is voltam zavarodva. Remélem nem gond, hogy úgy írtam le mintha most történt volna. Így könnyebb volt felidézni.



2019. nov. 19. 18:17
 1/4 anonim ***** válasza:
50%
Ez egy szorongásos álom volt, ha nem fordul elő túl sűrűn akkor nincs jelentősége.
2019. nov. 19. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Vágysz, álmodozol valakiről(ágyon fekszek), aki a kényelmet, sikert hozza el neked(fehér párna mellett). De mégis rosszul érzed magad más társaságában(alak mondani akar valamit). Ráébredsz(felébredek), hogy ez a dolog sántít(gondolkodni, hogy miért). Ezért higgadtan(iszok vizet) újra gondolod(vissza alszok), de az eredmény változatlan(minden ugyanúgy történik). Ezért elkezded boncolgatni a problémát(sikerüljön-előhozni) dühít(heves szívverés), nyomaszt, hogy az álmodra nem találsz megoldást(nem tudtam aludni). Anyukádat kéred, hogy támogasson(konyha) a tervedben(nem tudtam aludni), hogy ne kelljen tanulnod(iskolába menni) és támogasson téged(vigyen el az orvoshoz). Mert bosszant(fogom a fejem), hogy más(iskola-becsengetnek-óra), milyen sikeres(rapper banda), gazdag(fonva rasztába a haja), szenvedélyes és boldog(sötétbarna-haj), amire vágysz(másikon pedig fehér). Pedig nem érnek semmit(A fiúhoz oda megy az egyik osztálytársam és elkezd vele hülyéskedni.) csak bosszantják az embereket(lány-elkezdi mutogatni magát..).

Megterhelő számodra az iskola(több emeletes-bal oldalt), pedig lehetnél(kerítés mellett-séta) sikeres(fák) és titokban szabad(bokrok) az előtted álló lelkesedés(tartály) által.

Iskolában a tanulásodat figyelemmel kísérik(sétálok a folyosókon-valaki követ) ezért vágysz a magányra, rejtőzködsz(fiú WC-be) az iskolával kapcsolatos(gondnok) általad nagyra tartott(magas) bölcsesség(idős férfi), hogy ebben az életben(bevezet egy szobába) nem kell foglalkozni semmivel(ledőlök az ágyra és lassan elalszok). De ezáltal nő az üresség, a magány az életedben(szoba egyre nagyobb) és kiszolgáltatottá válsz(eldőlök és nem tudok megmozdulni). Ami rossz érzés, mert nem bízol senkiben(valaki közeledik..).

Az életet(fehér szoba) nem kell komolyan venni(tele játékokkal), mindig van lehetőség kapcsolatokra(ajtó nyílik a folyosóra) és egy másik életre(következő szobába nyílik). De a lehetőség nem vezet semmire(Folytatom előre az utam a végtelennek tűnő szobákon keresztül), ha nem éljük az életünket(arc nélküli ember). Mert az életed arról szól, hogy nem foglalkozol semmivel(szoba-földön fekszem) csak a kényelemmel(párna) és félsz. Aminek a következménye, hogy tönkremegy az életed(lepusztult ház), magadra maradsz(folyosók elsötétültek) és az elméleted összedől(A tapéta és a festék lekopott a falakról). És amire számíthatsz(kinézek az ablakon), hogy sikert a fölött érhetsz el(Egy emeletes ház első emeletén vagyok), hogy rájössz veszélyes területre tévedtél(elkerített rész), ami tele van csapdákkal(gödrökkel). Ez által sok ember veszítette el az életét(emberi holttestek), érzelmeit, felfogását(belső szervek) a világgal kapcsolatban. Tehát a személytelenség, semmittevés(arc nélküli) következménye, hogy minden tönkremegy(teste szét van rohadva). Tehát ezt a dolgot száműzöd az életedből(Elfordul és kimegy a szobából). Ez számodra rossz érzés.

2019. nov. 23. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Hihetetlen, hogy mennyire szükségem pont most arra, hogy elolvassam ezt a több, mint két évvel ezelőtti álmot és az elemzést. Köszönöm.
2022. jan. 26. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha többször egynás után felébredsz és mindíg visszatérsz ugyanabba az álomba, az általában azért van, mert fizikailagugyan fáradt vagy, de nem tudsz elég mély alvásba kerülni, így viszonlag tudatos, kb félig éber vagy, miközben alszol. Ilyenkor volna nagy esélyed kihasználni a lehetőséget egy jó kis tudatos álomra, hisz ilyenkor elég könnyű ezt összehozni. Neked is a harmadik próbálkozásra jol is indult, aztán átment sima, irányíthatatlan mély álomba.

Elképzelhető az is, hogy valamiféle asztálprojekciot is megéltél, azért ébresztgetted magadat.

2022. aug. 18. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!