Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent az álmom?

Mit jelent az álmom?

Figyelt kérdés

az tortent, hogy egy varosban (ahol regen tanultam) setaltam. Az utcaban ket ut van. Kozotte vagy egy park. Es mindket ut egyiranyu, mindketto masik fele vezet.

A ket ut kozott van egy osszekottetes, ahol le lehet kanyarodni arra az utra, ahol en voltam.

Sotet volt, bar nem hinnem, hogy ejszaka lett volna.

Lattam, hogy jon egy napobb tomeg a koztes uton, azaz felem kellett jonniuk a tovabbiakban. (Az egyiranyu utca miatt). Igazabol voltak ismerosok is, de ismeretlenek is jocskan.

Lealltam a fuben, hogy elenedjem a tomeget, de egyszercsak becsatlakoztam. Egy ismeretlen srac volt ott, akit az almomban ismertem, es elkezdtunk beszelgetni.

Nem tudom, hogy vele vagy massal valo beszelgetes kozben, de elkezdte mondani valaki, hogy hogy merek ilyenkor ebben a tomegben lenni EZEK UTAN.

Ezutan egy lannyal kezdtem el beszelgetni, es o is elkezdte, hogy miert kellett megtennem amit megtettem, hogy voltam ra kepes. Es majdnem elsirtam magam, hogy nem akartam, nem tudtam tenni elene stb..

erree megjelent egy srac, aki el akart kapni, es menekulnom kellett. Ra akart allni a gerincemre, majd eltorogetn, de ugy, hogy a csigolyaimat egyesevel kiforgatva....

rohantam el, de o jott utanam.

Volt ket mely lyuk az egyik ilyen emeszto szeru volt, a masikban meg egy viz. A sracnak a haverja es a baratnoje ott volt. Valamit nekem akartak mutatno, es a lany rault a viz folott levo beszakadas kozeleben allo kis tetore.

Azt hiszem a srac, aki kergetett, az bele is akart folytani, vagy ha nem is, akkor a voz mellett akarta eltorni a gerincem.

Menekultem tovabb. Neha volt olyan nehezerzesem, hogy nem megy a menekves.

Aztan mamamek hazanak udvaraba berohantam, ott felig nyitva vokt az ajto, de nem mentem be, csak az udvarin alltam, es rettegtem. A srac megejelent a kapuba.

A tobbire mar nem emlekszem..


2019. nov. 23. 10:45
 1/3 anonim ***** válasza:

Ez egy szorongásos álom volt - üldöznek, kergetnek, bántani akarnak stb. A lány aki "szembesített" azzal valamit megtettél arra utalhat hogy bűntudatod, lelkiismeret-furdalásod van valamilyen jelenlegi, vagy múltbéli dolog miatt (lehet akár gyerekkori emlék is).

Ha nem túl sűrűn vannak szorongásos álmaid akkor ne foglalkozz vele, ha gyakori (hetente több mint 2x) akkor érdemes felkeresni egy szakembert.

2019. nov. 23. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Gondolkoztál(sétáltam) régi kapcsolatokon(városban). Hogy megnyugodjon a lelked(park), de nem nem vágysz kapcsolatra(sötét volt). Az legtöbb embernek fontos a közösség, hogy célt mutasson számára. Tehát nem önálló gondolkodású sok ismerősöd(tömeg). Ezzel szembesülsz(felém kellett jönniük). Ennek nem vagy ellne(leálltam-elengedjem). De ha megismerkedsz egy fiúval, akaratod ellenére bele kerülsz egy közösségbe(Egy ismeretlen srác volt ott, akit az álmomban ismertem, és elkezdtünk beszélgetni). Előfordul, hogy valakinek nem tetszel(hogy merek ebben a tömegben lenni).

Főleg a lányok rivalizálnak veled(miért kellett megtennem..) és megríkatnak. Vagy feluszítják ellened a barátjukat(megjelent egy srác), aki megfélemlít téged(menekülnöm kellett) és lejárat a többi fiú előtt(Rá akart állni a gerincemre, majd eltörögetni, de úgy, hogy a csigolyáimat egyesével kiforgatva). Ettől félsz(rohantam, menekültem).

Ez számodra rossz, kellemetlen álmokat(mély lyuk-emésztőszerű), vagy azt eredményezi, hogy nem tudod kinyilvánítani érzéseidet(bele is akart fojtani). Tehát nem valósíthatod meg az álmaidat a srác haverjának barátnője által(ráült a víz fölött lévő beszakadás közelében álló kis tetőre). A mamádék bölcsességei adnak menedéket(udvarába berohantam). El kell fogadni a helyzetet(álltam) a dolgok alakulnak maguktól(a srác megjelent a kapuban). [Ha ártunk másoknak, az olyan mint ha magunknak ártanánk. Ugyanis tetteinkkel a saját sorsunkat teremjük.]

2019. nov. 24. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszt!
2019. nov. 26. 22:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!