Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet, ha egy halott...

Mit jelenthet, ha egy halott hozzátartozómmal álmodok és azt mondja, nem jutott se a mennybe, se a pokolba, hanem itt van köztünk a Földön?

Figyelt kérdés
Dédimamámról van szó, 97 évesen halt meg pár éve, régen álmodtam már vele, nem régen gondoltam rá párszor, milyen volt, amikor még élt és furcsálltam, hogy rég álmodtam már vele.

2019. nov. 25. 16:55
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Nézd meg a Nosso lar (Otthonunk) c. brazil filmet, lehet, segíteni fog.


Isten nyugtassa elhunyt dédidet.

2019. nov. 25. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Cumi. Csak idő kérdése és tovább mehet, ha egyáltalán tényleg itt van még.

Fiatalság bolondság.

2019. nov. 25. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

A katolikusoknál ez Purgatóriumot jelenti.. Tehát tisztulás állapotában van és hamarosan, ha te is sokat imádkozol érte meg mások akkor a mennyben lesz. A legjobb ha kérsz érte egy misét bármelyik katolikus paptól.


Imával. Szép napot.


[link]

2019. nov. 25. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
54%
Azt jelenti, hogy szeretted a dédidet és hiányzik, kellemes gyerekkori emlékek kötnek hozzá (vagy a nála tett látogatásokhoz), ebből jött elő 1-2 kép és még szeretnéd hogy itt legyen köztünk a földön.
2019. nov. 26. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

A Purgatórium úgy tudom, nincs benne a Bibliában. És akkor miért mondta volna, hogy itt van a Földön? Ez az ő Purgatóriuma?

Lehet, inkább csak egy egyszerű álom volt és túl sokat foglalkozok ilyesmivel.

2019. nov. 26. 19:44
 6/9 anonim ***** válasza:
itt, de nem látjuk mi azt a "réteget" (létsíkot). itt van. lehet, hogy nem rosszat akar neked. sőt, ha életében szerettétek egymást, akkor bizonyára most is hasonlóképp bánna veled. lehet azért üzent álmodban, mert eszedbe jutott, megérezte(!) és biztosítani akart, hogy ő most is ott van veled és szeret.
2019. dec. 6. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Igen, itt van a földön. Néhány szellem szabad akaratukból is inkább marad. Pl.: mert félnek, nemhogy a pokolba kerülnek, mert tudják, hogy a mennyország az messze van tőlük. Vagy mert védeni akarják az élőket.

Imádkozz érte sokat és kérd Istent, segítsen neki eljutni hozzá. Sok sikert!

2020. szept. 26. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 attila.95 válasza:
Imádkozd el a lelkét.
2021. aug. 22. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 attila.95 válasza:

A 2 világ között ragadt, mert valami olyant követett el.

Vagy pedig kiszállt magából, és sajnos nem talált vissza a lelke, az az, eltévedt, mert a szellem világ, az nem olyan, mint a 3D világ, hanem vannak szellem lények, és lebontott épületek aurája is a helyszíneken, a szellem világ, az teljesen más, én sámán vagyok.

2022. márc. 22. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!