Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Hullámzó, bizsergő érzés a...

Hullámzó, bizsergő érzés a testben félálomban, ez mi lehet?

Figyelt kérdés

Ma is pl. alvás közben (tudtam, hogy alszok, érzékeltem az ágyam, csak nem voltam teljesen észnél) olyan érzésem volt mintha ki akarna fújni a "szél"-valami energia/ az ágyamból. Nem egészben a testem, hanem nagyon sok darabban, mint amikor 5 kg tollra rákapcsolunk egy ventilátort, pont ezt éreztem a testemmel, csak hamar visszatértem 1 egésszé. 4-5 "löket" lehett, utána felkeltem.

Sokszor testel érzékelek, bizsergéseket, hullámzást, nem igazán tudom megfogalmazni nagyon furcsa érzések. Sose történik semmi más, csak fekszem az ágyamba, csukott szemmel és érzem ezeket. Majd ha felkelek, kinyitom a szemem elmúlik. Első ilyennél nagyon nagyon féltem, már megszoktam, ritkán ijedek meg tőle. Neten nem találok nagyon erről semmit, nem is tudom mi ennek a kulcsszava. Jó lenne, ha valaki írna erről.


2019. nov. 29. 10:47
 1/5 A kérdező kommentje:
Vagyis valami van.... asztrálutazás ami egy kicsit hasonló tapasztalásokról számol be, nem tudom mit gondoljak, vagy mit kezdjek ezzel a helyzettel. Félek jobban beleásni magam, másrészt véteknek is tartom, hogy ilyen dolgokról tudomást sem veszek, mert izgalmasnak találom.
2019. nov. 29. 11:48
 2/5 anonim ***** válasza:
Enyhén szédülsz álmodban, pontosabban amikor kezdsz felébredni ezért érzed, mintha hullámozna, mozogna az ágy, lebegnél stb. - az érzethez társít az agyad különféle képzeteket még "félálomban lebegve". Nem gyakori jelenség, de előfordul egyeseknél.
2019. nov. 29. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Tedd mindkét kezed a takaró fölé és meglátod el fog múlni a kellemes, bizsergő érzés.
2019. nov. 29. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Egy idöbe nekem is voltak hasonlók . Asztrálprojekcio kezdetét érzed szerintem. Nálam olyan érzés volt inkább, mintha valami húzna ki az ágyból. Vagy mintha forditana el lassan, mint egy óramutatót. De volt olyan is, hogy huppanni éreztem az ágyat, mint mikor megáll alattunk a lift olyan érzés volt. De ezt mind ébren éreztem.
2019. nov. 29. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
szar a vérkeringésed
2019. nov. 30. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!