Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ez jelenthet valamit? Mit...

Ez jelenthet valamit? Mit akar tudatni velem a tudatallatim?

Figyelt kérdés
Probálok rövid lenni: na szóval van egy srác akihez CSAK szexuálisan vonzzodom làttam jeleit hogy ö is vonzzodik hozzám de nem tett semmit. Aztán egyik napról a másikra bunkó lett velem. Az ex barátnöje is pedig elötte köszönö viszonyba voltunk. Na és egy pár napja megint kedves velem gondolom azért mert látta, hogy kerülöm. De én megfogadtam nem èrdekel mert ezelött tènyleg nagyon arrogáns ès bunkó volt. Ma mintha kicserélték volna. Kérdezi miùjság, hogy vagyok stb hūlyūltūnk meg ilyenek persze ezt mind akkor ha nem volt ott az exe ( akivel szerintem még van valami). Na szóval azt álmodtam, hogy megfogtam a nemiszervèt és aztán NAGYON meglepödött en meg nevettem. Utánam jött megkèrdezte, hogy ez most mi volt. És mondtam, hogy semmi hagyjuk és tovább mentem. Ö hezitált még és utánam jött és csak annyit mondott, hogy „mi van velem“( magára gondolt) és megcsókolt. Csókoloztunk és aztán megadta a számát. Elég régóta vonzzodom hozzá de még csak most az egyszer álmodtam arról, hogy csokoloztunk.
2019. dec. 3. 21:06
 1/2 anonim ***** válasza:
Megmondtad a fiúnak, hogy szexelnél vele(megfogtam a nemiszervét) meglepődött, nevettem. Nem talált szavakat, de érdeklődött(ez most mi volt), mire legyintettél(hogy semmi). Látod rajta, hogy megfogtad('mi van velem'), kíván téged(megcsókolt), ahogy te is őt(csókolóztunk). Várja a hívásodat(megadta a számát).
2019. dec. 4. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A tudat alattid azt akarja veled tudatni amit amúgy is tudsz: vonzódsz az adott pasihoz, s nem csak szexuálisan, hanem azon "felül" is jobban. Valami viszont gátol abban, hogy teljesen elengedd magad, nem bízol abban, hogy ebből kapcsolat lehet.
2019. dec. 4. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!