Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » A mi nap ezt olvastam "ha...

A mi nap ezt olvastam "ha valakivel álmodsz akkor az az ember találkozni akar veled" szerintetek?

Figyelt kérdés
Ráadásul egy normális oldal rakta ki aki nem igazán szokott hazugságokat közölni. Azt ìrtàk hogy pszichológia által alátámasztott tèny. Kerestem a neten ezzel kapcsolatban de nem találtam semmit. Szerintetek lehet valami valòság alapja?

2018. márc. 4. 22:11
 1/10 anonim ***** válasza:
85%

Már hogy lehetne alátámasztani ezt? Inkább cáfolni, na azt elég könnyű lehet, mivel az ember mindenféléről álmodik, pl. fiktív személyekről, olyanokról, akik foglalkoztatják, de akiket ő nem érdekel s olyanokról, akik mindennap találkoznak vele... Én halottakkal is sokszor álmodtam már.


Az álom inkább az ember saját gondolataival van összefüggésben, nem mások vágyaival. Bár mint nem szakértő, ez csak a szerény véleményem.

2018. márc. 4. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Fish1 ***** válasza:
90%

Azért ezt így merész kijelenteni. :-)

A legtöbb esetben az álmaink a saját vágyaink vagy félelmeink vagy a tudatalatti dolgaink kivetülése. Előfordulhat olyan, hogy telepatikusan veszed egy ember adását, hogy tényleg találkozni szeretne veled, de ez elég ritka szerintem. Ez ébrenlétben is előfordulhat.

2018. márc. 5. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
67%
Francba, ki mindenkit szalasztottam én akkor el...álmodtam már színésznővel is például, de eszembe nem jutott, hogy találkozni akar velem.
2018. márc. 5. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%

Ha VELE álmodsz, akkor találkozott is veled, ugyanis ott fekszik melletted.

Ha RÓLA álmodsz, arról csak te tehetsz, neki ehhez semmi köze.

.

"egy normális oldal rakta ki"

TILTAKOZOM! - normális oldal álomfejtéssel nem foglalkozik!

2018. márc. 5. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
77%

Azt én is olvastam.

Szerintem inkább az akar azzal a személlyel találkozni aki álmodja;)

2018. márc. 5. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Szóval normális oldal rakta ki... És akkor szerinted feltétlenül igaz, vagy azért tették ki, hogy a hozzád hasonló emberek rákattintsanak, meglegyen az olvasottság, vagyis a bevétel, amiből a szerkesztő a fizetését kapja. Ez a bulvár kategória. Abban sosem az igazságot kell keresni. Meg aztán gondolj bele... ha olyan emberrel álmodsz (például egy világsztárral), aki nem is tud a létezésedről, az miért akarna találkozni veled? Persze nem kell ennyire lebutítani a cáfolatot sem ebből a szemszögből...

De! Gondolom elég fiatal vagy, de tanuljátok majd bioszból az emberi agy működését, és akkor foglalkoztok majd az álommal is. Szóval ha odafigyelsz, akkor még középiskolai fokon is megértheted, hogy az álmok titkát nem az ezotériában kell keresni. Én most nem kezdeném el magyarázni, vannak erről szóló tudományos cikkek, ha akarod megkeresed és elolvasod. Viszont 12-13 éves korom körül én is voltam ilyen szakaszban, hogy el akartam hinni, hogy létezik ilyesmi. Majd kinövöd te is, vagy megtanulod.

2018. márc. 5. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó, azzal tisztában vagy, hogy az agy működéséről nem sokat tud a tudományos világ és kb lövésük sincs az álmokról sem, csak pár elmélet és kutatás alapja az egész, ami még nem 100%.


Az álmok nagyon de nagyon bonyolult és komplikált témakör, de azt kijelenti, hogy ha valakivel álmodik az ember, akkor az találkozni szeretne vele, kicsit erős.

Nem lehet általánosítani, mindenkinek az álmai egyéniek és saját szimbólum rendszer szerint működnek.

Többfajta álom van, többfajta jelentés tartalommal.

Nem minden álom jelent valamit és nem minden furcsa álomnak van bármilyen jelentése.

A neten bármit olvashatsz ezzel kapcsolatban, nem leszel okosabb, nem kell tényként kezelni, hanem érdekesnek vélheted, de ennyi.


Az álmaid során inkább, főleg, nagyrészt, ha olyannal álmodsz, akivel te szeretnél lenni, az inkább csak a vágyaid megnyilvánulásai álmok formájában.

Persze, mint azt már említettem, többfajta álom van, nem csak szimplán álom, így ezt teljes mértékben nem lehet kijelenteni.

De az adott esetben, az amit találtál, nem igazán helyt álló.

2018. márc. 5. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Bizonyos esetekben igaz lehet,màs esetekben viszont nem.
2018. márc. 5. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Kizárt: van 2 ember, akivel kapcsolatban majdnem rendszeresen szoktam álmodni, mégsem történt semmi ilyesmi - pedig jó lenne:(.
2018. márc. 5. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én azt olvastam valahol, hogy ha nem tudsz aludni, akkor valaki éppen veled álmodik. :-D
2018. márc. 6. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!