Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit akar üzenni nekem ez a...

Mit akar üzenni nekem ez a rémálmom? Egyáltalán üzenet?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Az alábbi rémálmomra szeretnék megfejtést találni, lehetőleg stabil magyarázatokkal. Remélem tudtok segíteni. Amit tudni kell, hogy ezt tegnap álmodtam (2018.03.07) és nem visszatérő. Ez volt a legelső alkalom. Szóval:


Tegnapelőtt melóban a rádióból hallottam, hogy megint felbukkant a H1N1 vírus, amit a malacok terjesztenek és egy csávó bele is halt. Aznap este (ami most legutóbb este volt) azt álmodtam, hogy én vagyok a vírus és egy emberi vénában vagyok benne és el kellett érnem a "célt" ami egy lyukas(!!!) szív volt, de addig malacok üldöztek és egy csomó disznókarámon kellett átugrálnom meg stb. Egyszer elkaptak a malacok és elkezdték harapdálni a lábam, de sikerült elmenekülnöm. De azt is úgy, hogy szájba kellett rúgnom a malacot és ott szemeztem vele 5 percig míg elment és el tudtam futni. Aztán észrevették hogy nem vagyok ott és elkezdtek futni utánam, de én addigra már elértem a lyukas szívhez, ahol egy halott sárga kígyó feküdt úgy, hogy mindkét szeme ki volt vájva, a nyelve meg a szájából lógott kifele. Ott a szívnél ahol a lyuk volt, ült egy orvos(!!!!!!!) fehér köpenyben egy asztalnál és mondta, hogy ugorjak bele a szívben lévő lyukba. Egy ideig vaciláltam, de aztán beleugrottam végül, mert a malacok már ott jártak a kígyónál, ahol bementem a "bejáraton". Ahogy beleugrottam a szíven lévő lyukba, felébredtem. De azonnal. Mintha valami teleport kapun mentem volna át...


Amit még tudni, kell hogy a "cél" mint lyukas szív arra lehet talán magyarázat, hogy én a való életben alapból lyukas szívvel születtem és sok éven át kardiológiára jártam miatta.


Köszönöm előre is a válaszokat!



2018. márc. 8. 21:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
51%
Azt üzeni, hogy rémes vagy.
2018. márc. 8. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Először is /Halál/ felhasználó névvel kicsit röhejes ez a kijelentésed. Másodszor pedig értelmes válaszokat várnék, nem ilyen esztelen gyökérséget (igen tudom, az én rémálmom is legalább ennyire az) mégha nem is hangsúlyoztam ki. Ja és sem előtte, sem máskor nem használtam tudatmódosító szereket. 22/F
2018. márc. 8. 22:11
 3/11 anonim válasza:
Mit nem értesz ezen?A lyukas szív az álmodban a tiéd,és félsz a H1N1-től.Jó színes a fantáziád álmodban.
2018. márc. 8. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Azt nem értem, hogy az álmomban nem én voltam a gazdatest. Próbáld meg legközelebb értelmezni amit olvasol, vagy olvasd át többször ha egyszer nem érted meg. Ne vedd sértésnek, nem annak szántam. Illetve magát a kérdést is normális hangnemben és stílusban vázoltam, szóval nem értem már a második "negatív" kommentet. És NEM (nagy betűvel, hogy te is megértsd) félek a H1N1-től. Hidd el, megírnám, ha másképp lenne, de nem. Épp emiatt sem értem az egészet. Ami még segíthet talán az az, hogy napi 6-7 órát alszom és általában este 11 körül szoktam elaludni.
2018. márc. 8. 22:19
 5/11 anonim válasza:
Mármint kitől lenne üzenet egy álom?
2018. márc. 8. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Talán az élettől, a sorstól.
2018. márc. 9. 05:45
 7/11 anonim válasza:
3-as vagyok.Én segítőszándékkal írtam,erre jól elmondasz mindennek....Hát bocs hogy élek,nem vagyok hivatásos álomfejtő.Nincsenek szövegértési problémáim,de azért merészelni azt amit írtam mert az álmokat nem szó szerint kell érteni.Most mit fogsz a fejemhez vágni,szemétláda is vagyok??
2018. márc. 9. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Jav.:azért merészeltem írni azt amit írtam
2018. márc. 9. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Túl reagálod... :D
2018. márc. 9. 12:02
 10/11 anonim ***** válasza:
Hallottad a rádióban, hogy újra felbukkant a H1N1, melyet malacok terjesztenek és "mellékesen", lyukas szívvel születtél, ami nyilván sokszor eszedbe jut. Amikor pedig aludtál, mindez "összeállt" egy príma rémálommá. Nem hinném, hogy van értelme ennek különösebb jelentőséget tulajdonítani.
2018. márc. 10. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!