Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent ha álmomban rám...

Mit jelent ha álmomban rám támadt egy perverz férfi?

Figyelt kérdés
Azt álmodtam hogy munkából épp mentünk a buszmegállóba én és a 2 sógornőm. A busz épp előttünk ment el. Pár méterrel odébb meg állt mi pedig szaaladtunk utána. Fel szálltunk és láttuk hogy a sofőrrel valami nincs rendben. Előre ültünk mert csak ott volt hely. Útközben bókolt, még a mellettem ülő fiúnak is, és mivel rögtön a sofőr melletti ülésén ültünk (ő kívül) így próbált hozzá nyúlni is. Be értünk az állomásra. Mindenki kiszállt hátul, hármunknak pedig nem akarta kinyitni az ajtót, hátul pedig nem érkeztünk. Találtam egy gombot amivel kinyitottam és ki szaaladtunk. Be szaladtunk az állomásra, segítségért kiabáltam, senki fel sem vette. Ki szaladtunk egy másik kijáraton, ott találtuk pár munkatársunkat, elmondtam hogy mi történt. Pont ekkor kiszaladt a sofőr is egy nagy darab tükör darabbal, amivel elkezdett hadonászni én előttem és megvágott. Nem segített senki. Valahogy meg tudtam szerezni a tükör darabot de csak ott álltam előtte, és fel ébredtem. Felkeltem nagyon féltem

2019. dec. 6. 21:04
 1/6 anonim ***** válasza:
semmit
2019. dec. 6. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szarul alszol.
2019. dec. 6. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Azt, hogy óvakodj a buszsofőröktől!
2019. dec. 6. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ez egy erősen szorongásos álom volt (menekültél, üldöztek, bántani akartak, nem tudtál kiszabadulni). Tedd fel magadnak a kérdést, kire hasonlított a buszsofőr, ki volt az? Előle menekülsz (ha egy múltbéli emlék köszönt vissza), vagy ezt szeretnéd elkerülni (ha jelenleg is ismered és félsz, tartasz tőle).
2019. dec. 8. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Járj nyitott szemmel legyél óvatos mint mindig. Imádkozz, remélj, ne aggódj. Figyelj az őrnagyalodra, miket súg neked. Üdv.
2019. dec. 8. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ne menj a busz elejébe
2019. dec. 16. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!