Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Lehetnek olyan érzéseim...

Lehetnek olyan érzéseim álmomban, amelyek a valóságban nincsenek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Van egy férfi, aki érzelmeket táplál irántam, de én a való életben úgy érzem, hogy képtelen vagyok ezeket viszonozni. Ellenben azt álmodtam, hogy találkozom vele, nagyon jól éreztem magam, hozzá is bújtam, álmomban azt éreztem, hogy szerelmes vagyok belé én is.


Ez mit jelenthet? Álmomban lehetek ilyen szerelmes valakibe úgy, hogy a való életben nem? Vagy mi ez az egész?


Előre is köszönöm szépen a segítő válaszokat! Trollok kíméljenek!



2019. jan. 16. 13:15
 1/5 anonim ***** válasza:
68%
Tudat alatt nappal is ugyanígy érzel iránta csak talán magadnak sem vallod be.
2019. jan. 16. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi a gyors választ #1!

De akkor olyan szinten nem vallom be magamnak, hogy normális, hogy azt érzem a való életben, hogy még az is zavarna, ha csak egy ujjal hozzám érne?

2019. jan. 16. 13:20
 3/5 anonim ***** válasza:
61%
Talán félsz hogy mi történhet.
2019. jan. 16. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Tény, hogy félnék is, igen. De ettől függetlenül a való életben tényleg nem tudok elképzelni vele semmit. Ezért nem tudom hova tenni ezt az álmot. Ha igazán szerelmes lennék belé, azt azért érezném valamelyest a valóságban is.Gondolom.
2019. jan. 16. 15:41
 5/5 kreténpali ***** válasza:
69%

Az álom soha nem a valóságot tükrözi. Az árnyékrész jön elő. Amitől félsz, amit elutasítasz...

Nem a szerelem az álmod lényege, hanem az, amit a férfiban elutasítasz. Persze az sem rossz válasz, hogy szerelmes vagy belé, mert akkor összejössz vele és majd párkapcsolatban kerülsz közelebb a magadból kiutasított részedhez a pasin keresztül, de felesleges csak ezért, vagy tudatlanságból összejönni bárkivel.

2019. jan. 16. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!