Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ez az álom?...

Mit jelenthet ez az álom? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Azt álmodtam, hogy az évfolyamunkból az egyik osztállyal együtt mentünk kirándulni. A mi osztályunk egy nagyobb házban volt, a másik osztály pedig az udvaron lévő faházakban. Már sötét volt amikor kimentünk az udvarra. Néztem a csillagokat amikor rájöttem, hogy hálóingben vagyok (egy régi hálóing ami az édesanyáme volt). Gyorsan beszaladtam a lányok szobájába átöltözni. Aztán ismét kimentem. Ahogy sétáltam az udvaron beláttam az egyik faházba ahol két fiú és három lány volt. Az egyik fiút látásból ismerem. És hirtelen elfogott a féltékenység, hogy az a fiú más lányokkal van.


De még soha nem beszéltem a fiúval. Nem is olyan régen figyeltem fel rá, egy szereplés miatt. Mert annak az osztálynak külön órái vannak mindig és nem nagyon szoktuk őket látni.


A válaszokat előre is köszönöm.

17/L


2019. dec. 7. 19:19
 1/4 Isene válasza:

Tetszik neked az a fiú?

10/L

2019. dec. 7. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Isene válasza:
Úgy értem, 16/L csak rosszul írtam.
2019. dec. 7. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem hiszem. Alig egy hónapja jöttem rá kicsoda. Tudtam, hogy hívják, de nem tudtam, hogy néz ki. Elnézést a rossz megfogalmazásért.
2019. dec. 7. 20:05
 4/4 anonim ***** válasza:
Az álmok a tudat alatti vágyak, élmények (rosszabb esetben félelmek) tiszta megnyilvánulásai. Úgyhogy fogadd el, biz' tetszik neked az a fiú :)
2019. dec. 8. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!