Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Halott teknősbékákkal álmodtam...

Halott teknősbékákkal álmodtam. Miért lehet? Mit jelezhet?

Figyelt kérdés
Kérem, csak értelmes válaszokat írjatok. Aki nem hisz az ilyenekben, kérem ne írjon semmit. Köszönöm!
2019. dec. 8. 14:11
 1/7 anonim válasza:
Mi történt az álmodban? Egyedül voltál? Hol volt? Nem szeretnél teknősbékát, vagy valamilyen állatot? Vagy nem halt meg esetleg házikedvenced, az utóbbi időben?
2019. dec. 8. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Folyóparton sétáltam, asszem egyedül és kisodorta a felfordult teknősöket a víz. Egy volt aki életben volt, őt beljebb löktem a vízbe és el is úszott. 4 4 teknőst láttam.
2019. dec. 8. 22:59
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

"Tsuru to kame ga subette" -- így hangzik egy japán gyerekmondóka. Vagyis daru és teknőc elbukott, ami azt jelenti, hogy nem leszel hosszú életű és boldog.


Ezt azonban nem kell komolyan venni.. legalábbis szerintem. Az én olvasatomban ez azt jelenti, hogy vannak terveid, mit szeretnél csinálni, mi szeretnél lenni, de az a gond, hogy túl hamar feladod, mert nincs elég türelmed. A teknőc pedig lassú állat, és idő kell neki, mire célhoz ér. Mivel több halott teknőccel álmodtál, valószínűnek tartom, hogy több ilyen terved is volt.

2019. dec. 8. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ami pedig az életben maradt teknősbékát illeti, lehet, hogy ez lett volna a legjobb választás (ha tanulás, vagy munka, ehhez értettél volna a legjobban, ha párkapcsolat, ez a személy illett volna legjobban hozzád), csak te magad dobtad el a lehetőséget, talán azért, mert nem volt elég önbizalmad, talán azért, mert azt gondoltad, mit szólnak a többiek, stb.
2019. dec. 8. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hálásan köszönöm a válaszod. Igen simán lehet, amit leírtàl, nagyon türelmetlen vagyok és jelenleg eléggé feladós. 5 hetes a kisfiam , sokat sír nehéz az anyaság és emellé nehezen indult minden, hiszen kora baba, sok volt kórház. Minden olyan nehéz, nem olyan mint ahogy megálmodtam, emiatt sokat sírok.
2019. dec. 9. 00:35
 6/7 anonim ***** válasza:
Kívánom, hogy minden rendbe jöjjön, addig is türelem és kitartás!
2019. dec. 9. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2019. dec. 9. 13:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!