Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Álombéli betegség jelezhet...

Álombéli betegség jelezhet valódi betegséget?

Figyelt kérdés

Álmomban kórházban voltam nem tudom miért de éreztem, hogy beteg vagyok, injekciót kaptam azt hiszem a jobb vesém tájékán szúrtak.Nagyon fájt és rosszul lettem tőle, elkezdett zsibbadni a fél arcom aztán az egész és bénult le lassan az egész testem.

Anya 3 hete halt meg tüdőrákban, nagyon erős dohányos volt.Ott volt ő is álmomban mint beteg és azt mondta mennyire gyűlöli a dohányzókat én meg nem mondtam rá semmit szégyelltem, hogy én is erős dohányos vagyok.Amúgy az álombéli betegségemnek nem volt köze a dohányzáshoz...vagyis szerintem nem volt.


2018. márc. 6. 09:57
 1/5 anonim válasza:

Ha anyukádat három hete veszítetted el, akkor szerintem ez az álom abból az elfojtott fájdalomból eredt. Az agyad még mindig próbálja feldolgozni a történteket, a tudatalattid pedig tart attól, hogy esetleg te magad is hasonló sorsra jutsz.


Szerintem ne aggódj, de ha ébren is azt érzed, hogy nem stimmel veled valami, akkor menj el egy orvosi kivizsgálásra. Ártani nem fog. :)

2018. márc. 6. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Nem vagyok túl jól de azt gondolom, hogy a sok fejfájás meg gyomorfájás az elvesztése miatti pszichés dolog lehet.Szóval alapból egészséges vagyok.

Igazad lehet első én ezt így nem tudtam végiggondolni.

2018. márc. 6. 11:37
 3/5 anonim ***** válasza:

Anyud erős dohányosként tüdőrákban halt meg. Én ezen gondolkodnek el a te helyedben magammal kapcsolatban, mármint hogy erős dohányosként ez nem győzött meg teged az egészségesebb életmódról?


Ezzel nem meggyőzni akarlak hanem felkelteni benned ezt az esetleges összefüggést. A tudatalattid szerintem picit belezavart de erről lehet itt szó. Anyukád, aki ebben halt meg, injekció ami bejutó betegséget jelent vagyis külső hatás eredménye. A benulas pedig a tehetetlenség, vagyis hogy a függőség elurakodott rajtad értelemszerűen és az ebbol kialakuló betegség lassan de biztosan meg fog ölni teged.


Lehet hogy anyukad üzent vele hogy tedd le mert most meg nem késő.


De ez csak az én gondolatmenetem, lehet hogy butaságot írtam mindenesetre szerintem erről van itt szó.

2018. márc. 6. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Teljesen igazad van.

Utálom, hogy dohányzom és félek is tőle.

Nem tudom, hogy szokhatnék le.

40 vagyok 31 éve szívtam először cigit.Nem, nem írtam el....

Egyszerűen nem tudom milyen lehet nélküle élni.Annyira hozzátartozik a mindennapjaimhoz mint az evés ivás stb.

Szörnyű függés de nekem természetes.

2018. márc. 7. 07:37
 5/5 anonim ***** válasza:

Tudatalatti félelmed a dohányzás miatt.

.

Betegséget nem jelez ugyanúgy, mint ha a valóban beteg egészségesnek álmodja magát.

2018. márc. 7. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!