Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ez az álom?...

Mit jelenthet ez az álom? Újra vele akarok lenni Bármi áron.

Figyelt kérdés
A szécsényi suliban voltunk és Ian Somerhalder (Vampire Diaries-Damon Salvatore) elrabolt engem kb 1 hete már..egymás véréből ittunk meg szórakoztunk de elakartam menni és nem engedte elszöktem és megtalált visszavitt.. utána megint egymás vérét ittuk stb de megint megszöktem már a sulinál voltam mikor elkapott de ott volt Virág osztálytársam anyja apja és mondtam h segítsenek én ezt nem akarom és mondták Ian h engedjen el.Bementem suliba mondtam tündének mért nem voltam.És mutattam a nyomokat ahol szét voltam marva meg minden Ian tette..de senkit nem érdekelt..közbe Ian egy másik gyereket rabolt el. Aztán pedig rájöttem h hiányzik nekem..fel hívott h találkozzunk a parkba és elmentem..együtt szerepeltünk a Disney csatornán énekelnünk kellett de nem tudtam a szöveget.Mire ő énekelt utána angolul beszélt nekem de nem értettem mit. De valahogy szerelmes voltam belé. A többire sajnos nem emlékszem de szerintem én is vámpír voltam.Hiányzott nekem mert úgy éreztem rajta kívül nem törődik velem senki.Ez igaz is de valójában ő sem törődik velem azt se tudja hogy létezem.De bármit megadnék hogy újra ezt álmodjam és hogy fel se keljek ebből a csodálatos világból.
2010. júl. 19. 22:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

szia Áron

"A szécsényi suliban voltunk és Ian Somerhalder (Vampire Diaries-Damon Salvatore) elrabolt engem kb 1 hete már"


szedsz valamit?

2010. júl. 19. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Normális választ érted?
2010. júl. 19. 22:45
 3/12 anonim ***** válasza:
de Áron, már az elejét nem értem!
2010. júl. 19. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Mindegy.. Terhes vagy?Ne stresszelj..
2010. júl. 19. 22:46
 5/12 anonim ***** válasza:
:D esetleg emós-e vagy?
2010. júl. 19. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
74%
Figyelj csajszi,én nemrég álmodtam az igazi vámpírrol a drakulárólxD apám azt mondta.h azok a nők,akikk vámpírrol álmodnak,azoknak sz*X hiányuk van,mert a nők erős férfira vágynakxDés,hogy rajta van vhol a neten:Dszóval masztizz sokat,h ne legyen hiányodxdAMÚGY CSAK SOKAT NÉZED A VÁMírnaplókat:)ha vmit nézel és tetszik,persze,hogy azzal álmodsz:)
2010. júl. 19. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
80%
tini vágyálom. ezen nincs mit megfejteni :)
2010. júl. 19. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Jó kis álom:D

Ian nagyon szexis:D

Ha sokat gondolsz rá elalvás előtt akkor talán vele fogsu álmodni megint.

2010. júl. 19. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Rossz úton jár az, aki álmokból épít várat és közben elfelejt élni.. Ne lovald magad bele túlságosan ebbe, mert a végén minden normális kapcsolatodat el fogod hanyagolni...Egy ideig ne nézd ezt a sorozatot szeintem.
2010. júl. 21. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
én is álmodtam már vele nem 1x ha gondolod privibe részletezem.....
2010. júl. 21. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!