Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ez most baj? Mindig álom...

Ez most baj? Mindig álom világban élek, mindig csak álmodozok, és sosem akarok a valóságba lenni.

Figyelt kérdés
Mindig egy életet történetet képzelek el.. Apu azt mondja hogy már szinte beteges. Szerintetek? Köszönöm a válaszokat 17L
2010. okt. 8. 16:54
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
unalmasnak találod a valóságot?
2010. okt. 8. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
72%

Örülj neki, hogy megy magadtól is. Másnak drog kell hozzá! :D


Amúgy rossz lesz ha belecsöppensz az ÉLETbe, és fel kell ébredned..

2010. okt. 8. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Szerinted le tudod így élni az életed, hogy mindig elképzelsz magadnak valami jó történetet?


Sajnos akkor is a valóságban élsz, ha a gondolataid az álomvilágban járnak...

2010. okt. 8. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
azért lesz gond, ha nem találod meg magad ebben a világban, mert sajnos itt kell élnünk. Unalmas, szörnyű, de ez van. itt kell megtanulnod a saját érdekeidet képviselni, küzdeni, és előrébb jutni. Semmit sem fog segíteni, ha menekülsz ettől és máshova képzeled magad. Próbáld meg megfogalmazni, hogy mivel van a gond... és ha máshogy nem, hát pszichológus tud segíteni, hogy miképp találd meg önmagad, és mit lehetne javítani. fEl a fejjel!
2010. okt. 8. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 Sexylady ***** válasza:
Nem Tamara vagy véletlenül?
2010. okt. 8. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Nem vagyok Tamara.
2010. okt. 8. 17:01
 7/16 anonim ***** válasza:
Írj regényt vagy színészkedj.
2010. okt. 8. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
88%

Háát.. tudod én is nagyon sokszor álmodozok dolgokról. Ez furán hangzik, de van amikor azt szeretném, hogy az "álom világomban" maradjak, mert minden úgy történik benne, ahogy én szeretném. Sokszor arra gondolok, hogy bárcsak megtörténhetne a valóságban is. De sajnos ez csak egy képzelet, illúzió. Amikor abbahagyom az álmodozást, elszomorodom, hogy sajnos ez nem valóság. De tudom, nem szabad elkeseredni. Nem szabad, hogy az ami nem valós, uralkodjon felettünk. Igaz, nyugodtabb vagyok, amikor elképzelem ezt, meg azt, bárcsak így lenne, bárcsak úgy, de elkell fogadnunk azt ami van. Persze senki ne értsen félre, mert vannak "álmok" amik valóra is válhatnak. De sajnos vannak olyanok is amik nem.

Szerintem nincs ezzel semmi baj. Csupán jobban érzed magad a képzeletedben. Ebben a mai világban nem csoda. Viszont a valós életben is vannak szépséges, jó dolgok. Megkell ragadni őket.

Ne aggódj, nincs veled semmi baj. :-)


18/L

2010. okt. 8. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
73%
Sivár a valóság,ezért a képzeleteddel turbózod fel az életed.Az álmodozás a valóságból vesz el.Kivon.Kevesebb időd,és energiád lesz rá.Nem az a baj,hogy álmodozol,hamem az hogy mértéktelenné váltál.Le kell szoknod az álom alkoholizmusról,és elfogadható mértékre csökkenteni a napi adagod.Az elvonáshoz a gyógyszered: valóság tabletta vagy kapszula.Vége a mámornak,ideje kijózanodnod.Ne menekülj,nincs hova.
2010. okt. 8. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagy megelégedve magaddal, a környezeteddel. Ezért mindig kreálsz egy világot ahol te vagy a "sztár".

Régebb én is másvilágon éltem. Egészen addig amíg el nem kerültem egyetemre és kezdtek összejönni a dolgok. Még most is szoktam néha álmodozni, de ez már az életem része. Nekem a "betegségem" az volt, hogy senki sem volt megelégedve velem. Ezért mindig olyasmiket képzeltem el, hogy valami jót csinálok és azok akiknek szeretnék megfelelni ott vannak mind és elégedetten néznek. Hát igen...legalább ott. Mostanra rájöttem, hogy nem szabad adni senkinek a véleményére. A magam útját járom. Már kezdek egyre kevesebbet álmodozni és inkább visszatérni a valóságba.

2010. okt. 8. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!