Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Lehetséges hogy belépjek más...

Lehetséges hogy belépjek más álmába?

Figyelt kérdés

Olyan már többször volt, hogy az adott személlyel (csak vele kapcsolatban) álmodtam, és azok egy két napon belül valóra váltak. Pl autóbaleset, valami baj, vagy csak egyszerű tevékenység, betegség.

És arra gondoltam, hogy ezek azért lehetnek, mert erősen gondolok rá, és foglalkozok vele egyfolytában, így az agyam valahogy képes ráhangolódni.

Arra gondoltam, hogy akkor az is lehetséges, hogy mindez úgy történjen hogy ő is tud róla? Pl. Tudatos álmodás közben belépek az ő álmába,lehetséges lenne?



2019. dec. 20. 14:45
 1/8 anonim ***** válasza:
47%
Igen. Én több kísérletet is tettem erre. Nem csak a bennem lévő nagy elméleti és egyéb területelen gyakorlati tudás utal erre, hanem az is, hogy egyértelműen fentről gátoltak, amikor próválkoztam. (Olyan 14-17 esetről beszélek.)
2019. dec. 20. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
22%

Nem olvastalak végig, bocsi.

Az is kehetséges, hogy ő tud erről. Ez akárkivel menne.. Belépés után közlöd vele.., mármint felpofozod benne a tudatosságot.

2019. dec. 20. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
46%
nem vagy te dikáprió
2019. dec. 20. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem lehetséges, ezek a te álmaid, nem másoké. Ahogy más álmai is a sajátjai, abban kívülről nem lehet "belépni".
2019. dec. 20. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Amennyire én tudom ez emberként nem lehetséges, de pl. a szellemek már képesek lehetnek ilyenre.
2019. dec. 20. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Te magad másnak az álmába nem léphetsz bele. Hiszen az álom az nem kézzel fogható dolog. Bár az álom főnév (és nem pedig fogalom), mégsem kézzel fogható. Belépés helyett max. csak látni, átélni, megváltoztatni, vagy saját álmodat átküldeni tudod a másik félnek.

Manapság már vannak olyan gépek, amikkel lehet gondolatot olvasni. Akár hang, kép, vagy más vizuális dolog (pl. mozzanat, cselekmény) jut az ember eszébe, azt már látni tudják, vagy éppen hallani az adott eszközökkel. De mivel erkölcsi kérdéseket vet föl a használata, ezért a használata nem engedélyezett (elméletileg legalábbis nem szabadna). Hogy modern hightech eszközökkel milyen mértékben tudják az ember gondolatait érzékelni, és hogy hangszórón és képernyőn keresztül, vagy közvetlenül az illető a saját elméjében érzi, azt nem tudom. És mivel ahogy a gondolat, úgy az álom is az ember agyéban képződik, ezért értelemszerűen lehet látni az adott álmot adott esetben. Hogy milyen minőségben azt nem tudom, de a tudományok kategóriában már volt kérdés erről, és arról, hogy bizony már vannak gondolatolvasó készülékek. Nem tudom mennyire precízek és mekkora méretben lehet őket használni, de elvileg ár teljesen hétköznapi használatra készült készülékek is vannak, csak tiltakoztak ellene, hogy forgalomba hozzák. Ez esetben pedig bizony fordítva is működik a dolog. Nem csak a te gondolatodat látják, hanem neked is tudnak gondolatot (vagy akár álmot éjszaka) küldeni (elvileg, pontosan nem tudom hogy működik, gondolom nem is publikus a legtöbb ember számára). Azért az durva lenne, ha a világon mindenki tudná hogy működik, és használná is, és csak az emberiség egy kisebb része lenne belőle kihagyva.

2019. dec. 20. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Lehet! Az hogy azok akik itt mondják nem megy az az ő problémájuk! De oda tudnod kell tudatosan álmodni amit nem könnyű megtanulni. De ha sikerül akkor símán bele tudsz menni a másik álmába.
2019. dec. 21. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Kispista István ***** válasza:
Az álmainkat jelenleg még nem tudják befolyásolni,mert a tömeges befolyásolás módszere még nem működik, remélem sohasem fog.A tudatos álmodásról annyit,hogy gyakorlója vagyok,de nem megy egyik napról a másikra.Sok önvizsgálat,önismeret,megbocsátás és bocsánatkérés kell hozzá.Szeptembertől tanítom is.
2021. máj. 14. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!