Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ez tudatos álom lehetett volna?

Ez tudatos álom lehetett volna?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Ma reggel álmodhattam azt, hogy egy repülő csészealj üldöz egy ilyen kisúton ami sátrak között volt, vagyis valami piac féle inkább. Na én meg futottam és valamikor kérdetem magamat, hogy álmodok e? és utána talán rájöttem, és mondogattam, hogy ez csak egy álom. Mert valahogy az ufo nem passzolt az álomba. Utána meg kb 2 mp-ig tudtam írányitani hogy eltudjak bújni előle, és egy bódé mögé álltam és utána eltünt az ufó. Tisztára éreztem, hogy benne vagyok az álomban és írányítani is tudtaa de azzal az erővel felébredtem. Utána éreztem ilyen bizsergő érzést, és minden fekete azt felkeltem :D. soha nem volt még ilyen nekem és tök jó volt. Kérdéseim: ez tudatos álom lehetett volna, ha nem lépek ki belőle?, tudatos álom az lehet egy másik dimenzió amibe átlépünk az asztráltestel ha alszunk? Kérem olyanok válaszát akik jártasak a témában és bővebb válaszokat írnak, trollokat mellőznék. Bocsi a sok hibáért de rossz a billentyűzetem-. Előre is köszi a válaszokat- :Dezek amúgy mind komoly kérdéek, mert nagyon érdekel ez a téma és minden fatáziára gondolok és ti is megoszthatjátok milyen volt nektek, vagy ti mit gondoltok erről.

2019. dec. 27. 07:37
 1/6 anonim ***** válasza:

Jó kis parasztruhában voltál? mármint középkor jellegű piac volt?(csak, hogy jó snittet képzeltem e el :) )

De igen tudatos álmodás volt, az a pár másodperc idővel bővül, s nem "bannol" az álomvilág :)

2019. dec. 27. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
nem voltam olyanban, sőt a ruhámra egyáltalán nem emlékszem..de akkor ez jó mert idővel talán már tudni fogok dolgokat is csinálni, pl:repülés vagy ilyesmi. :)
2019. dec. 27. 08:44
 3/6 A kérdező kommentje:
ja és a paic nos inkább ilyen kisfalubeli vásár, fehér sátrakkal, lufik meg ilyesmik. random hely volt gondolom :D. maga az álom nem volt ijesztő, csak az az érzés mikor felébredtem az, nem is értem amúgy miért léptem ki belőle egyből amint tudatosult :(
2019. dec. 27. 08:46
 4/6 A kérdező kommentje:
"piac"
2019. dec. 27. 08:47
 5/6 anonim ***** válasza:

Mert az elején mikor tudatodra ébredsz mivel nem tudod még úgy irányítani, ilyenkor felébred az ember.


Előszokott fordulni ilyenkor alvási paralízis is, az sz.r.


Vannak technikák, hogy tudod ezeket a dolgokat kivédeni.


Csak félig ébredtél tudatodra, mert nem jutott eszedbe, hogy pl. kimondott szóval egy biztonságos helyre váltsál, ahol nem üldöz senki.


Én rémálmot már alakítottam át vicces álommá.


Ezért is jó a tudatos álmodás, de ezt gyakorolni kell folyamatosan, én is csak tanulom egyelőre.

2019. dec. 27. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem is kimondott szóval, hanem csak egy biztonságos helyre gondolsz és már ott is vagy álmodba. Javítva.
2019. dec. 27. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!