Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ti hisztek abban, hogy az...

Ti hisztek abban, hogy az álmok jelentéssel bírnak? Mit jelenthet egy ilyen álom?

Figyelt kérdés

Többször is volt már ilyen álmom. Egyszer egy hatalmas házról álmodtam, talán egy palota volt, vagy valami ilyesmi. Benne járkáltam, és a lényeg az, hogy rengeteg helyiség és folyosó volt benne, de sehol egy emberrel sem találkoztam. Máskor pedig valami plázáról álmodtam, de nem az üzletek között voltam, hanem valami folyosókon, mozgólépcsőkön, lépcsőházakban. A minap pedig szintén egy hasonló álmom volt. Egy hatalmas földalatti ilyen wellness-központ, vagy fedett strand-szerűségben voltam, szintén rengeteg folyosó, öltözők, sehol senki, csak a medencében volt 1-2 ember, de máshol tényleg senki sem volt.

Annyira furcsa ez az álom. Pláne, hogy többször is előfordult már. Szerintetek jelenthet ez valamit tudat alatt?



2019. dec. 30. 20:11
 1/2 anonim ***** válasza:
75%
Én abban hiszek, hogy a jelentések és az átélt dolgok bírnak álom teremtő képességgel.
2019. dec. 30. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
19%
én nem hiszek ebben
2019. dec. 30. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!