Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Teljesen logikátlan álom? Mit...

Teljesen logikátlan álom? Mit jelenthet?

Figyelt kérdés

Vagyok egy helyszínen, ami közben félig egy másik helyszín (Ikea és Interspar), megjelenik egy volt tanárom, közben félig másik helyszínné alakul át a hely (nagyim háza), majd kimegyek, kopár parkoló, nagy áruház mögöttem (ahonnan kijöttem), majd ha beülök a kocsiban, már egy erdő-félében vagyok, elindul a kocsi, hirtelen 80-90-el száguldunk, a taxit és mindent leelőzünk, majd a kocsiban a föld elkezd eltűnni, elkezdek futni, ugyanazzal a 80-90-es tempóval, de a Petőfi hídon jövő villamoshoz képest mégis gyalogtempóban haladunk és félek hogy elcsap, de közben a más autókat meg buszokat megelőzzük (egyszerűen átugorjuk őket, de nem is nehéz, mert olyan mintha csak egy 20-30 centis objektumot kéne átugornod), a kocsi amibe beleültem teljesen kikerült a képből (amúgy egy régi, szürke Suzuki Swift, ami nekünk soha nem is volt), majd újra sima gyalogosok voltunk.


Tisztán tudom, hogy a parkolóban amikor beültünk a kocsiba, még délután fél 3-3 körül járhatott az idő, de amire a Boráros térre értünk (Petőfi híd pesti oldala), már délelőtt 11 volt, közben éjjel sem volt, és egy aluljárós mekiben szépen megjelent a volt osztályom, és a tanár azt mondja, uborkasalátát fogunk közösen enni délben..amiről kiderül, hogy 480 forint, és nagy örömömre kiderül, hogy nincs, mert én amúgy is 2 sajtburgert akartam... :D


Voltak benne még olyan kis finomságok, hogy amikor a bolt felől haladunk a híd felé, bemondja a kocsi hangszórója, hogy "A következő megálló: Budafoki út (Szerémi sor)", pont úgy, ahogy a BKK-futár is bemondja. Merthogy az összes Budapesten haladó kocsiba be kellett szerelni ezt a berendezést.


Még volt benne pár fura részlet (hogy kell DHCP-szervert csinálni és címeket kiosztani, mire jó a VPN, ez még az áruházban volt, hogy ne fagyjanak le a kasszák (?!)), de a lényeg: semmi összefüggés nincs az eseményekben, semmi logika, csak úgy jönnek egymás után, random helyszín- és szereplőváltozások.


2019. dec. 31. 11:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez egy (érzelmi) registry database defragmention volt.
2019. dec. 31. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Bizonytalan vagy(félig egy másik helyszín), hogy mivel lepd meg egy volt tanárodat. Gondolkodsz azon valami tárgy(Ikea), vagy enni, inni való(Interspar), esetleg házilag készítesz valamit(nagyim háza), vagy interneten rendelsz, keresgélsz(kell DHCP szervert csinálni), de igazából pénzed sincs(hogy ne fagyjanak le a kasszák). Így hagyod az egészet(kimegyek) teljesen tanácstalan vagy(kopár parkoló). Úgy döntesz nem fontos a vásárlás(nagy áruház mögöttem). Tudat alatt(erdő félében vagyok) úgyis özvegy(szürke), régimódi(régi Suzuki) vagy. Akinek az önmegvalósítás és az élvezet a fontos(80) és hogy szeretetet adj és kapj(90-el száguldunk). Nem fontos(leelőzünk) a rátartiság(taxi) és mások véleménye(mindent). Te a magad ura vagy(kocsiban a föld elkezd eltűnni, elkezdek futni). A sors bár kiszámíthatatlan(villamos) tartasz tőle(félek hogy elcsap), de az emberek(kocsik) és a bandák(buszok) áthidalhatóak, mellőzhetőek(átugorjuk őket), vagyis bizonytalanok(20) és könnyen alakítható kapcsolat velük(30 centis objektum). Úgyhogy nem kell a rohanás(újra sima gyalogosok voltunk). Elsőre fontos volt a volt tanárod számodra(Parkolóban 3 körül járt az idő), de végül(Boráros tér) lesz, ami lesz alapú a dolog(délelőtt 11 volt) számodra. Lesz egy gyors(meki) kénytelen kelletlen(aluljárós) találka, ahol ott lesz a volt osztályod is. A tanár azt mondja nagyon szeret bennünket(uborkasalátát fogunk enni), amiről látszik, hogy magának való(4), képmutatás(8), jó kapcsolat ápolás(480->4+8->12->3), amire hál istennek nincs igény(nincs). Helyette amit akartál nyugodt(sajt-), valóságra épülő ismerkedés(burger), beszélgetés(2) van.
2020. jan. 4. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszodat!


Azt kihagytam a kérdésből, hogy a valóságban szoktam a kasszában az ikea-ban dolgozni diákmunkaként, és az osztálytársam valószínűleg egy IT-s lehetett ott, és segítenem kellett neki, hogy ne omoljon össze mondjuk a bankkártyás fizetési rendszer. :D De az érdekesség, hogy az az osztálytársam a valóságban talán még az alapvető felhasználói ismereteket sem birtokolja, miközben én mérnökinformatikus szakon vagyok, de még csak a második évemben, emiatt aztán még nem tudok a szakmában diákmunkát végezni.


Az álmomban is, amikor ott voltam a kasszasoron, dolgozói, és nem vásárlói minőségemben voltam ott.


Az autóban két ember ült, egy kolléganőm, és egy velem egykorú srác, aki az osztálytársam. A kolléganőm parkolt ki, de utána az osztálytársam vette át a kormányt, és a kolléganőm hátraült mellém. Majd az autó fokozatosan elhalványult, eltűnt, ahogy a kolléganőm is, a híd túloldalán viszont szépen felbukkant mindenki az osztályból (azt már leírtam).

2020. jan. 4. 19:37
 4/5 A kérdező kommentje:
Ja, mégvalami: a volt tanárom, aki az IKEA-ban/Intersparban/nagyim házában megjelent (inkább nagyim házában), nem ugyanaz, mint akivel a Boráros téri aluljáróban lévő (nemlétező) mekiben ettünk volna. :D
2020. jan. 4. 19:43
 5/5 A kérdező kommentje:
A nagyim házában megjelenő tanárnő egyébként egykorú a nagyimmal (mindketten 1943-ban születtek), míg a mekiben lévő tanár úr fiatal, 1984-ben, vagy 85-ben született.
2020. jan. 4. 19:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!