Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ez a nagyon...

GreatLear kérdése:

Mit jelenthet ez a nagyon furcsa álom?

Figyelt kérdés
Azt álmodtam, hogy az iskolában ilyen karácsonyi ünnepség lesz (szereplő voltam). Az iskolában volt valami veszély, ezért a tanárok késsel járkáltak. Minden jól ment, addig ameddig meg nem tudtam, hogy a földrajz és biosztanár le késélte az infotanárt, akit nagyon bírtam. Kiderült, hogy állítólag véletlen volt, mert a biosztanár azt hitte, hogy valami rosszakaró, mert neki ment vállal) (az áldozat férfi volt, a késelő meg nő, ha ez számít valamit) utána körbenéztem az iskolába, ettünk, elkezdődöt a műsor, de a gyilkosnak semmi bűnbánás az arcán. Aztán filmszakadás: egyszercsak a dédimamám házánál voltam: ott volt a bejárónő, aki nagyon kedves (azért kell, mert a dédimamám 92 éves, nincs állandóan ott, mert amúgy jól tartja magát) a bejárónő unokája (lány) az anyukám, akinek a haja teljesen más volt. Olyan mint régen: rövid, vörös. És az unokatestvérem, akivel nem vagyok olyan jóba. A bejárőnő adott csokoládét, nekem és az uncsimnak, gyorsan megettük, és ennyi.

2019. dec. 29. 11:13
 1/3 anonim válasza:
0%
azt, hogy nem vagy normális!
2019. dec. 29. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Maximum te nem vagy, válogasd meg a szavaidat, vagy dobj egy lakhelyet, azt megbeszélhetjük személyesen
2019. dec. 29. 11:31
 3/3 anonim ***** válasza:
80%
2019. dec. 31. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!