Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent az álmom, amiben 2...

Mit jelent az álmom, amiben 2 kisbabát hozok világra, de nem is voltam terhes? Rendszeresen visszatérő álom, de nem tudom, mit akar mondani.

Figyelt kérdés
Először egy kislányt, utána egy kisfiút szültem. Azután pedig az orvos mondta nekem hogy a harmadik kisbaba meghalt, de meg kell szülnöm. És általában itt ébredek fel.

2020. jan. 2. 23:05
 1/5 aparalyza ***** válasza:
68%
Félsz a szüléstől, az első 9 hónaptól, aza kompletten az egésztől.
2020. jan. 2. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
8%
te vagy Padmé Amidala
2020. jan. 3. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Félsz a szüléstől, vagy valami mély traumát ciplesz magadban, amiről nem tudsz. Sosem zaklatott senki szexuálisan? Jó volna tudni.


Anyuci miféle ember? Mennyire tűri, vagy fogadja el, esetleg támogatja azt, ha te nem akarsz szülni, mert más a személyiséged és az életcélod?

2020. jan. 3. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Először is köszönöm a válaszokat.

Valamennyire félek a szüléstől, de szerintem teljesen egészséges mértékben.

Sosem zaklattak vagy bántottak szexuálisan.

A szüleim sosem irányítottak, csak tanácsokat adtak, de a döntés mindig az enyém volt.

Amúgy szeretnék majd gyereket, de még nem mostanában.

2020. jan. 4. 01:41
 5/5 anonim ***** válasza:
A munkádban vannak rossz(kislány) és jó(kisfiú) ötleteid, továbbá amik nem tetszenek a vezetőségnek(meghalt). De hogy megnyugodjon a lelked(orvos mondta) ki kell dolgoznod azt az ötletet is(meg kell szülnöm).
2020. jan. 5. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!