Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az orvos megtudja mondani ott...

Az orvos megtudja mondani ott helyben hogy terhes e vagyok?

Figyelt kérdés
Több napja késik a menstruációm (5 nap), 1x hánytam is és sokszor hányingerem van, a mellemből is valami fehér folyadék jön ha megnyomom erősen. Viszony csináltam több tesztet ami negatív lett. Ma megyek orvoshoz, és ott helyben ultrahangon megtudja már mondani hogy terhes e vagyok?!
2019. okt. 15. 09:34
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Viszont*
2019. okt. 15. 09:39
 2/13 anonim ***** válasza:
Ha uh-val nem is. De biztosan kér majd hcg vérvételt, abból kiderül.
2019. okt. 15. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
59%
Ha most késik 5 napja akkor olyan 4-5 hetes lehetsz. Akkor még csak megvastagodott méhnyálkahártyát fog látni. Az pedig lehet menzesz előtt is. Ha negatív a teszt akkor nem hinném, hogy terhes vagy, de ha igen, akkor is csak 1-2 hét múlva mutatna az uh. valamit.
2019. okt. 15. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Szerintem kétesélyes, inkább olyan plusz 3-4 nap múlva már látná. Ha doki nem küldd, egy drágább teszt áráért magadtól is elmehetsz vérvételre, az mutatja ki a leghamarabb.

Majd írd meg, mi volt.

2019. okt. 15. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Annyit még elfelejtettem leirni hogy volt egy kis baleset a gumival, mert bennem maradt de viszont nem ment el a párom.
2019. okt. 15. 10:17
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen tünetek, ha terhesség miatt lennének, már pozitív lenne a teszt. Nem vagy terhes, inkább a prolaktin szinted magas a melledből jövő folyadék miatt. Ami viszont gondot okoz, amíg nem áll helyre addig teherbe sem tudsz esni. Orvos ír rá gyógyszert. Mindenképp említsd meg a dokinak a melled.


Azért szorítok, hogy ne gond legyen, hanem egy késői ovuból legyen terhesség, de én nem mernék erre megesküdni :S

2019. okt. 15. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Vagy esetleg attól is késhet ennyit hogy nagyon stresszes időszakban vagyok?. A hányás és a hányinger lehet a stressztől van mert volt már nálam ilyen hogy attól hánytam. De a biztonság kedvéért inkább elmegyek orvoshoz.
2019. okt. 15. 10:24
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha terhes lennél,a teszt már rég kimutatná.Terhes tuti nem vagy,de ha mégis a doki semmit nem fog látni,max.6hetesen.A melledből meg tuti nem elő tej folyik,mert ilyen korán nincs,hisz ha terhes is vagy,még nagyon korai.Ezt érdemes lenne megmondani a dokinak,mert inkább valami hormon problémára utal!
2019. okt. 15. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Koraterhes tünetek nincsenek.
2019. okt. 15. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Negatív a teszt, nem vagy terhes. A mellszivárgást vizsgáltasd ki, semmi jót nem jelent.
2019. okt. 15. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!