Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ez a visszatérő...

Mit jelenthet ez a visszatérő álmom?

Figyelt kérdés

Sziasztok.


A héten másodszor álmodtam már ezt. Sötét van, egy kertes házban vagyok, nem sok mindent látni, csak egy kutyát aki elindul felém.


Közepes testű, barátságos kutyus, aki jókedvű volt, csak hiányzott az egyik szeme. Mikor be akartam menni a házba, a kutyus hangosan nyüszített, a lábamhoz kulcsolta magát, mintha védeni akarna, hogy ne menjek be a házba, mindkét alkalommal ez történt.


Megtorpantam, lehajoltam hozzá, megsimogattam a fejét, majd a kutyus meg is nyugodott, mikor látta, hogy meggondoltam magam.


Figyelmeztetni akar valamire esetleg?


2020. jan. 19. 08:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Arra figyelmeztet, hogy szeretnél egy háziállatot
2020. jan. 19. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ama élethelyzet jelenik meg benned amiben jelenleg is vagy - tudod, hogy változni fog valami, tudod hogy előre kellene menni, de félsz a bizonytalanságtól, félsz megtenni, bizonytalan vagy önmagadban és e miatt enyhe szorongásaid vannak.
2020. jan. 20. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Lehet igen, jobb ha figyelmesebb leszel és hallgatsz a lelkiismeretedre és gondolataidra a jövőben ..
2020. jan. 21. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!