Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ez mit jelenthet? Neked is...

Ez mit jelenthet? Neked is ilyen összetett álmaid vannak?

Figyelt kérdés

Azzal kezdődött, hogy el akartam menni sminklemosót venni, ezért bementem a játékboltba. De ott meg igazi kígyókat árultak. Egyébként tiszta katyvasz volt, a rendes polcokra voltak felpakolva doboz nélkül és ugye szabadon közlekedhettek, de az áruk az a polc azon részére volt ragasztva ahová eredetileg tették a nudlikat. Éppen ezért mindenki aki vásárolni akart belőlük, rohangászott össze-vissza, h megtalálja a jó árat. 😁

Na de vissza hozzám, én keresgéltem a sorok között, de mindenütt csak nudlik lógtak. Majd gondoltam egyet, s megkerestem egy dolgozót, h segítsen, aki nem volt más, mint egy velem egykorú fiú ismerősöm és neki épp szétesett az épített keze (fémdarabokból összetákolt bal karja volt és vmi random mágneshullám miatt esett szét, onnan tudom, h anyázás közbe szúrt vmi értelmes mágneses megjegyzést) s ugye segítettem neki összeszedni magát, gyors helyrerakta a kósza darabokat, majd megkértem, h segítsen már megkeresni a sminklemosómat. Furán nézett rám, nem tudtam megállapítani, h mire gondolhat. Hirtelen sarkon fordult és megindult, utánam kiáltott, h ne maradjak le és átszeltük az egész boltot, s a kassza mögötti ajtón át bementünk egy kis raktárhelyiségbe. Na ott volt minden, de főleg sminkcuccok~

A srác megállt, lendületesen felém fordult és megköszörülte a torkát, látszott rajta, h zavarban van. "Tudod, hogy melyik az, amire szükséged van, vagy segítsek kiválasztani?" - kérdezte. Eléggé elkerekedett a szemem, h milyen udvarias lett hirtelenjében, s zavaromban megkértem h segítsen noha tudtam h melyik kellett nekem 😅

Visszafordult a polcok felé, gyorsan lekapott egy falskát és megint felém fordult ezzel: "Én ezt szoktam használni, szerintem ez a legjobb." Látszott rajta, h feszeng s tök aranyos volt, ezért nem tudtam megállni, h ne vigyorogjak, mint a tejbetök 😁 csúnyán nézett rám miatta, de így mégcukibb volt és mégjobban körbevigyorogtam a fejem xD Elvettem a flaskát (ami amúgy ugyanaz volt, amit én néztem ki: rózsaszín doboz rajta Patyolat Queen felirattal xDD) és megköszöntem, el is köszöntünk, mivel a pénztárhoz már nem ő volt beosztva.

Na de, a pénztárhoz érve még egy meglepetés fogadott, egyrészt a pénztáros egy másik férfi ismerősöm volt (nálam 10 évvel idősebb), másrészt az előttem lévő vásárló is szintén egy férfi ismerősöm volt (20 évvel idősebb) 😱 Nos értelemszerűen az utóbbi mögé álltam, s felraktam a kis flaskámat a szallagra. Erre mindketten rámnéztek, majd a flaskára.. s mindketten elismerően bólintottak, h "jó választás" és miután fizetett az előttem lévő férfi, odasúgta: "Én is nagyon szeretem ezt a fajtát, viszek is egy adagot a feletteseknek (mind férfi). Képzeld a jövő héten jön egy új kiszerelés ehhez amihez járni fog egy tiara! Ne maradj le róla!" S rám kacsintott és elsétált~

A pénztáros pedig mondta, h természetesen ő is ezt használja és ajánlott hozzá smink cuccot is, annyira szimpatikusnak talált (pedig alig mukkantam meg) h ingyen odaadta a flaskát és mellé adott egy csoki szobrot, ami egy szintén velem egy idős férfi ismerősömet ábrázolta. Azt mondta, ő "faragta" ki, a szájjával 🤣 egyébként alig látszottak rajta a fognyomok és a szopogatás nyomok, nagyon szép részletes munka volt, meg is ettem hamar. Majd felébredtem.



2020. jan. 27. 16:16
 1/6 A kérdező kommentje:
Na senkinek semmi ötlete? 😁 Mindig is szkeptikus voltam az ezo témával kapcsolatban, s eddig ez igazolódni is bizonyul.
2020. jan. 27. 18:19
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, az ilyen összetett álmok nem annyira ritkák, mint gondolnád, nekem is szokott lenni. Azt figyeld és próbáld megfejteni, hogy számodra mit jelentenek ezek a szimbólumok, amik az álmodban voltak, mivel a te tudatalattid vetíti ki őket és akar üzenni vele. Illetve mit jelentenek számodra ezek a férfi ismerősök, mire utalnak, milyen viszonyban vagy velük, stb. ez is kapcsolódik az értelmezéshez. De köszönöm, hogy leírtad ezt az álmot részletesen, mert nem sikerült nevetés nélkül végigolvasni :D
2020. jan. 27. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Megfogsz lepődni, de én is jártam már játékboltban álmomban, ahol hosszúra nyúltak a polcok és nem azok a dolgok voltak rajta, amiknek lenniük kellett volna.



Egyszer meg is fejtetettem az álmomat egy ezzel foglalkozóval, de azóta sajnos nem emlékszem rá, hogy mit mondott a polcokra.


De arra emlékszem, hogy a múltammal kapcsolatos, méghozzá a gyerekorommal.


A te álmodban ezek a nagyon érdekes szimbólumok, ezekre próbálj választ keresni:

- Széteső kéz

- Kígyó

- Polc

- Játékbolt


Ebből lehet arra gondolni is, hogy fiatal vagy még, ennek ellenére vonzódsz a fiú iránt, habár tudod, hogy nincs esélyetek kapcsolatra.


Vagy azt, hogy szeretnél valamit megváltoztatni akár a múltban, akár a jelenben, de képtelen vagy rá.


Esetleg segítségre volt szükséged valamikor, de akire számítani akartál, az nem tudott/akart segíteni.


Az álom többi része egyértelmű:


Bementél a raktárba, ahol rengeteg smink van. Ergó téged érdekelnek a sminkek. Ez a kis raktár az a része az agyadnak, ami tárolja a sminkes infóidat.


Azért a fiúval mentél, mert neki akarsz tetszeni.


Azért kaptál ennyi megerősítést (dícséretet) álmodban, mert tudod, hogy te a valóságban is az xx sminket akarod megvenni.


Az már szájhuzogatóan gyanús, hogy náladnál ennyivel idősebb férfiak bókolnak neked. Megesett már, hogy tettek rád ilyen jellegű megjegyzéseket a valóságban is? Ha nem, akkor valószínűleg (tudatalatt) elismered őket valamiért, ezért számít a véleményük. Vagy csak "tapasztaltabb" személyektől is szeretnél pozitív megerősítést kapni.


Az egész álom lényege egyébként annyi, hogy te irdatlan módon szeretnél új sminkcuccokat, amik jól festenek rajtad. :D

2020. jan. 28. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Na és a csokis rész? Mit jelenthet, hogy megakarom enni egy ismerősömet? És vajon miért volt jelentősége, hogy szájjal faragta ki nekem a pénztáros az ő alakját? 😁

Egyébként semmi szexuális vonzódásom nincs az említett férfiak felé, egyszerűen szimpatikusak. Sminkelni pedig csak a saját szórakoztatásomra szoktam. 😏

2020. jan. 28. 12:30
 5/6 anonim ***** válasza:

Kérdezd meg magadban ..valóban szükség van-e erre.. nem volna jobb és lehetne ezek nélkül is boldognak lenni ..?

Egyébként legjobban magadtól tudsz rájönni mit jelenthet az álmod, illetve a Jóisten mondhatja el neked, ha megkérdezed tőle..

2020. jan. 28. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Kedves 5. (vagy 13:50, ahogy jobban tetszik)!

Sajnálom, hogy tőlem kell megtudnod, de isten nem létezik. Egyik se! 🤗

Továbbá a mikulás se, a húsvéti nyuszi se, a rézf.szú bagoly se, és a többi hasonló se. Biztosan nagyon megviselt ez a hirtelen infóáradat, de hiszek benne, hogy megbírkózol ezzel és egy jobb ember válik belőled! 😚

2020. jan. 28. 15:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!