Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Elég érdekes és összetett...

Elég érdekes és összetett álmom volt, melyben pár dolog mintha hangsúlyt kapott volna?

Figyelt kérdés

közeli kisváros szívében karácsonyi vásár volt... az amugy fával teli téren most egy zöld felület nem volt sehol egy fa vagy bokor.. mindent friss aszfalt borított.. a nagyapám által felfújt biciklivel én mehettem rá először a friss aszfaltra. A vásárban bár hideg volt én mégis fagyit szerettem volna venni de mikor rám került volna a sor pont elfogyott.. A vásár után egy hófehér kombi autóba pattantam.. én vezettem bár jogsim még nincsen. A volt általános iskolámhoz vezettem ahol egy karácsonyi gála műsor ment éppen. én az autóval padlógázt nyomva felmentem a suli előtt látható lépcső tetejére.. két dobozt vittem be az aulába.. megnéztem pár műsort olyan szemszögből mintha szerepeltem volna.. majd pontosan 800 ember előtt kinyitottam a két dobozt melyben két gyönyörű ingaóra volt de még össze kellett szerelni ám az alkatrészek össze voltak keveredve.. a tömeg egyre hangosabban az izgalomtól, várta hogy készen legyek az összeszereléssel ám ekkor megcsörrent a telefonom és én felébredtem :/

Amit érdekesnek tartok és talán jelentősége van az a fák hiánya, a friss aszfalt, a kifogyott fagyi, a fehér autó és a lépcső és természetesen az ingaórák.

Kérem csak olyan írjon aki valóban ért hozzá valamit vagy van tapasztalata ilyen téren.

Ja és az általános iskolában a tanárokon kívül mindenki gyerek volt a régi osztálytársaim is csak én voltam az igazival azonos életkorú.

köszönöm 20/F



2013. nov. 30. 10:33
 1/4 anonim válasza:

Érdekes álom. Velem is volt hasonló, de azt mondják erre:

Az ember tudatosan álmodja azt, amit álmodik.

Nem tudtam megfejteni mit jelent, de lehet hogy azt:

Hogyha valami fura volt a napjában akkor az álmában is furcsa dolgok lesznek.

11/F

2013. dec. 4. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Néha én is szoktam régi osztálytársakkal álmodni. Erre azt gondolom azért van, mert akár elgondolkodol rajta akár nem, tudat alatt szeretnéd tudni mi van velük azóta hogy nem láttad őket (egyszer egyszer összefutsz velük az a tudat alattidnak majd hogy nem lényegtelen). Én azóta nem álmodok velük, mióta volt tavaly egy osztálytalálkozó ahol hosszasan beszélgettünk(meg ittunk:P). Azért látod őket gyereknek, mert általánosba mind gyerekek voltak és a tudatodnak az az emlékkép maradt meg róluk(legalábbis az jön elő, mert az tartott hosszabb ideig, az rögzült mélyebben).

Karácsony valószínűleg azért volt az álmodban, mert tudod hogy közeledik és már várod(ahogy én is :D). Hogy mért nem volt semmi zöld, azt nem tudom. Rengeteg fura álmom van és felét se értem az egésznek, emellett minden ember más, így egy adott séma alapján nem leehet nyilatkozni, mert sok mindentől függ, viszont neten seperc alatt találhatsz olyan oldalakat ahol álomszimbólumok vannak és ha oda beütögeted a fontosnak vélt szavakat, kifejezéseket akkor a sémát láthatod, hátha segít. De ne feledd, hogy ezek a szimbólumok csak akkor segítenek, ha az álmodban nem azért szerepel a fa mert fát akarsz karácsonykor hanem más jelentéssel bír, ami nem mindig igaz. A te álmodban is szerintem a karácsonyfa semmi egyéb jelentéssel nem bír, viszont az aszfaltnak már inkább lehet szimbolikus jelentése.

ilyeneket keress: álomszótár, álomfejtés, álomszimbólumok

itt egy pl. [link]

2013. dec. 11. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
ezaz hogy pont nem volt fa. semmi zöld.. minden kopár és szürke.. illetve fekete a friss aszfalttól
2013. dec. 11. 22:41
 4/4 anonim válasza:
Értem, azt hittem, hogy karácsonyfa az van, elértelmeztem :) No de akkor: ahogy már mondtam teljes bizonyossággal nem állíthatok semmit, de ez vagy azt jelenti, hogy valamiről tudat alatt tudod, hogy nem fog sikerülni(ez lehet számodra lényegtelen dolog is) de jelentheti azt is, hogy többet akarsz pihenni(nincsenek szinek, egyszerű minden, szürke, kopár, fekete, tehát egyhangú, egyszerű).
2013. dec. 12. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!