Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Elég részletes álmom volt,...

Elég részletes álmom volt, mit jelenthet?

Figyelt kérdés

Egy félig ismert, félig ismeretlen helyen voltam, mintha a jelenlegi kollégium amiben vagyok és egy másik ismeretlen hely egyne olvadt volna. Olyan volt, mintha háború lett volna egy részen és támadtak volna minket, mi meg vissza támadtunk, több ember is meghalt. Aztán hallottuk higy nagyon nagy hanggal futnak előre, és jópár nap után kifutott egy stáb és azt mondták hogy ez csak egy film lett volna, de látják hogy mi történt, de ezt követően mintha minden rendben lett volna. Utána egy bevásárlóközpontba jártunk a koliból haverommal és volt ott pár érdekes kinézetű ember, akik meg akartak engem ölni, de haverom megvédett. A nyelvüket is beszélte, amire azt hittem álmomban hogy spanyol volt, de így ébren tudom hogy nem hasonlított rá. Ezt követően bent a boltban találkoztam egy nővel, és elkezdtunk beszélni. köszöntünk, mondtam hogy nem tudom ő hogy szereti ha köszönnek neki, aztán kérdezte hogy mit dolgozok, mondtam hogy még tanulok, utána modnta hogy akkor nyugodtan köszönhetek így. Megkerdeztem utána én hogy mit dolgozik, de már nem emlékszem mit mondott. A nevünket egyáltalán meg sem említettük. Utána megint a koliban voltam, de sokkal otthoniasabb vplt a szoba, felszereltebb, srb. Ki teregettem pár ruhát aztán felébredtem, vagy már csak nem emlékszem a végére.


Mit jelenthet ez? Úgy ébredtem mintha semmit nem aludtam volna, pedig megvolt az vagy 7 óra.


2020. jan. 29. 06:51
 1/3 A kérdező kommentje:
A teregetés után össze ültünk többen kajálni is, vagy öten, és mondtam hogy az egyik srácnak hogy "A csajnak lökd már oda ezt", ő meg válaszolt hogy "Nem csaj hanem lány de mindegy". Utána mentem és bocsánatot kértem, de mondta hogy nem zavarja annyira hogy bármi rosszat reagáljon. És ennyi.
2020. jan. 29. 07:06
 2/3 anonim ***** válasza:
nem tudom, mit jelent de érdekes volt, nekem is vannak hasonlóan részletesek, de így se tudok segíteni a megfejtésben. Ha véletlenül lesz még ilyen s megjegyzel pár szót, amit más nyelven mondtak, ajánlom a fordítót, érdekes dolgok jönnek ki belőlük. Vagy ha van időd részletesen megfigyelni a környezetet táblák, utak stb. a térkép is poénos lehet... :)
2020. febr. 5. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Jó ötlet, köszi a tippet
2020. febr. 5. 05:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!