Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért más álomvilágban az...

FuksziaLasagne kérdése:

Miért más álomvilágban az időérzet?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Pár napja folyton ezen agyalok, mert egyszer volt egy olyan álmom ami mintha egész napos lett volna de mikor felkeltem akkor csak 1-2 óra lehetett talán és mikor felébredtem akkor nagyon leterhelve éreztem magam, mintha egész nap járkáltam volna. Több álom is volt benne és kb mintha egyes álomrészek 5 percesek lettek volna. Meg hogy lehet az, hogy nem érzékeljük, mikor átvált az álom egy más helyre? Nagyon foglalkoztat a téma. :D. Szerintetek elképzelhető, hogy az álom az egy ugyanilyen valóság lenne csak az valamivel fejletteb a mi agyunkhoz képest és még nem igen tudja feldolgozni az érzéseket, nem tudja meghatározni mi miért van mert az a lègkör blokkolja az agy egyes funkcióit. ( csak egy elmélet) :D

2020. febr. 3. 05:06
 1/5 anonim ***** válasza:
26%
Hülyeség. Az agyad hozza létre.
2020. febr. 3. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Volt egy híres művėsz az 1800as ėvekbe.

Ő ezt meg is festette. Az volt a kėp címe hogy a lepke.

A kėpen nem volt egyėrtelmű hogy ő âlmodja a lepkėt vagy akár a lepke álmodhatja őt. Honnan tudni? Sehonnan!

Lehet az ėlet is egy álom.

:-)

2020. febr. 3. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
38%

Talán azért, mert az idő nem létezik?

A tudat szempontjából az álom ugyanolyan valóságos, mint az élet. A különbség csak annyi, hogy az álom nagyon instabil, mivel egyedül te tartod azt fent. A fizikai világunk is egy álom, de azért ilyen stabil, mert milliárdnyi ember, állat, növény van annak tudatában. A fizikai világ nem létezne, ha egyetlen növény, állat, ember se lenne annak tudatában, ahogy az álom is véget ér, amikor felébredsz belőle.

Maga az idő csak egy gondolat az elmédben, amivel azonosulsz.

2020. febr. 3. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
67%
Nekem úgy tűnik, inkább a fizikai világban működünk "lebutítva".
2020. febr. 3. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
60%
Ez természetes nekem voltak több napos álmaim.
2020. febr. 3. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!