Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nagyon zárkózott vagyok, és...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon zárkózott vagyok, és álomvilágban élek! Hogy szerezzek magamnak egy olyan fiút aki komolyan venne?

Figyelt kérdés
Mellesleg 16 éves leszek, de 151 cm vagyok és 42 kg...szóval elég pici vagyok és mindig 12 évesnek hisznek a velem egykorúak. Viszont magyon érett gondolkodásom van, komoly embernek tartom magam. Szeretem a romantikát nagyon! Hogy tudnék elszakadni a kis "világomból" és élni a valós életet?

2019. okt. 23. 22:50
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:
*nagyon
2019. okt. 23. 22:52
 2/23 anonim ***** válasza:
0%

Hogy érted hogy élni az életed? A külső nem minden, ha nyitott vagy netes beszélgetésre én szivesen megismernélek akár, lásd hogy külső alapján nem lehet elítélni senkit, kép nélkül ismerkedek én is. De a végét és a lényeget nem értem, milyen kis világodból akarsz kilépni? Talán rossz neked amiért alacsony vagy? Ha találsz egy fiút aki tényleg SZERET ő elfogad majd ahogy vagy és melletted áll. De ez nehéz lesz, itt vagyok 18 évesen, a lányok max lenéznek mert nem bulizás az életem stb, romantika szeretet ez bennem is megvan, de hát ha egy fiút kihasználnak erre a lányok (köztük engem is nagyon kihasználtak) akkor téged is, szóval óvatosan. Írj ha szeretnél beszélgetni vagy kíváncsi vagy valamire. Mert például azt jó ha tudod az első barátnőm 19 évesen volt majdnem olyan alacsony mint te.

18f

2019. okt. 23. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
A világom alatt ezt értem: mindig rajzolok, zenélek, gitározok, verset írok stb...művész lelkem van és tudom ezt magamról, szeretem is hogy ilyen vagyok. De ha "művészkedek" akkor szokás szerint elvonulok a szobámba(volt hogy egész nap). Ebből szeretnék egy kicsit kiszakadni
2019. okt. 23. 23:09
 4/23 anonim ***** válasza:
0%
2-es vagyok, én is ilyen vagyok, és a gitár is majdnem stimmel csak nincs pénzem hogy használjam. Ez mind jó amit irtál, de légyszi maradj ilyen normális és ne menj bulizni, nem jó embereknek való hidd el! :D Az a baj a rossz emberek miatt kevés helyre lehet elmenni, de ha lenne barátnőm elvinném moziba stb az tény mert kettesbe nem számít a többi ember.. De hát nekem sincs kit vinni. Szerintem te egy normális lány vagy, a külsőd nem a leg fontosabb ezt jegyezd meg jól. Vannak barátnőid?
2019. okt. 23. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:

ilyen voltam én is, egyéb más okok miatt önbizalmam se nagyon volt, ezt az álomvilágot nagyjából kinőttem, még mindig zárkózottabb vagyok most is

még csak 16 vagy, bőven fogsz még változni sokat

19 évesen kezdtem el fiúzni, teljesen más fogalmat kaptam arról, hogy milyen fiúval akarok lenni és mi az igazi romantika a valóvilágban, mint ahogy elképzeltem

biztos találsz magadnak megfelelő fiút, később többet is, ahogy alakul a személyiséged majd

most mondanám, hogy ismerkedj, de tudom, hogy nem könnyű, nekem sem az most se

járj el otthonról többet, próbálj ki új dolgokat közösségben, akár valami festőtanfolyam, koncertek, esetleg felolvasó estek, bármi ami megtetszik, akár barátnőkkel, akár egyedül

minél több inger jön kívülről, annál kevesebbet fogsz az álomvilágoddal foglalkozni

22 l

2019. okt. 23. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Igazából nagyon megválogatom a barátnőimet...de van egy akit nagyon szeretek, és már vele is beszéltem erről, hogy nagyon zárkózott vagyok
2019. okt. 23. 23:21
 7/23 anonim ***** válasza:
0%
2-es vagyok, hát akkor menj el vele valami normális helyre! Mozi, kajálda, ilyenek :) Ha szeretnél beszélgetni vagy ilyesmi én itt leszek minden esetre, rám írhatsz ha szeretnél.
2019. okt. 23. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
Én meg pont egy befogadó típus vagyok, aki szereti ha rajzolnak, zenélnek, szeretek beszélni róla és abszolút elfogadom, szóval minden bizonnyal jól éreznéd magad, ha beengedsz ebbe a zárt világodba. Nem kell lemondani semmiről, aki bármit nem néz jó szemmel amit csinálsz az nem érdemli meg, hogy foglalkozz vele.
2019. okt. 24. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
0%
2-es vagyok, én is szivesen megismernék ilyen lányt, de ilyen látványosan nyomulunk kezdem rosszul érezni magam! :D
2019. okt. 24. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
81%

Hát ketteske, erre nem az a megfelelő, hogy rosszul érezd magad, inkább a kínos jelzőt használnám, mert a görcsös, erőltetett jó tanácsaidat, meg a minden monológod végére odaírt "Ha szeretnél beszélgetni írj rám." mondatokat még olvasni is kínos volt. Mi az, hogy ne menjen el bulizni mert oda csak rossz emberek járnak? Azért mert te sikertelen vagy, és ha bemész egy szórakozóhelyre akkor összeomlasz, meg nem tudsz magaddal mit kezdeni, arról nem a többi ember tehet. Ne vetítsd ki másra a gondjaid, ettől nem lesz könnyebb hidd el, és ami számodra a megoldást jelenti, lehet, hogy a számára nem.


Kedves kérdező!

Itt felsoroltál egy csomó dolgot amit szeretsz, vagy ami jellemez téged. A válasz egyszerű! Mindig minden körülmény között azt csináld ami te vagy, és ez soha ne frusztráljon. Ha te kicsit magányosabb alkat vagy ez ne bántson téged, ne érezd magad kevesebbnek. Használd arra, hogy amíg a többi ember céltalanul van, te megismerd magad még jobban, ezáltal pedig fejleszted a személyiséged, az önbizalom pedig ezzel párhuzamosan jön magától. Ha pedig lesz önbizalmad, lesz kisugárzásod is, és a szociális életed rendbe fog jönni:) A magány, vagy az, hogy kevés barátja van az embernek nem feltétlenül rossz. Rossz csak akkor lehet, ha úgy éljük meg, de hidd el, az előnyödre fordíthatod. A fiúzással pedig még bőven ráérsz, ne görcsölj rá, mert akkor olyan leszel mint a kettes válaszoló, csak lányba;)

2019. okt. 24. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!