Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Álmomban sokszor fiú/férfi...

Álmomban sokszor fiú/férfi vagyok, lehet bármi jelentősége?

Figyelt kérdés

Amúgy egy 20 éves lány vagyok, de újabban sokszor vagyok ellenkező nemű az álmaimban.


Nem történik semmi "durva", egyszerűen csak fiú vagyok.


Például ma én voltam Kit Harington (színész, Havas Jont játssza a Trónok Harcában) és a kanapén aludtam. Közben jöttek be újságírók és ilyenek lefényképezni :D


Múltkor egy kisfiú voltam, néhány barátommal játszottunk egy erdőben.


Sajnos el szoktam felejteni az álmaimat, ezért nem nagyon emlékszem többre, de az megvan hogy ez többször is előfordult.


A valóságban nem érzem magam fiúnak vagy hasonló, szóval nem értem.


2019. dec. 17. 15:32
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Being John Malkovich
2019. dec. 17. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
89%
Álmában az ember sokszor bújuk "más bőrébe" aki akár ellenkező nemű is lehet. Nőknél gyakran előfordul hogy férfinek látják magukat. Akkor jellemzőbb ha úgy érzik a nőiességük, női mivoltuk miatt hátrány éri őket valahol (ettől még nem szeretnének férfiak lenni, de a tudatalatti így oldja fel az ebből származó belső feszültséget).
2019. dec. 17. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Nem inkább csak túl sok filmet nézel, menj többet a friss levegőre..
2019. dec. 18. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
#3 Pont hogy nem, újabban alig nézek tévét :)
2019. dec. 18. 14:06
 5/5 anonim ***** válasza:

Csodákra vagy képes(én voltam Havas Jon), mégis a kényelmet választod(kanapén) és nem foglalkozol semmivel. Azzal foglalkozol, hogy mit mondanak rólad(jöttek be újságírók) és milyennek látnak(lefényképezni).


Tudat alatt(erdőben) tisztalelkű, őszinte, barátkozó vagy(kis-), de csalódás miatt határozott és kemény(fiú voltam), barátokkal vidámságra, boldogságra, közvetlenségre törekszel(játszottunk).

2019. dec. 19. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!