Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodom exemmel, amikor...

Miért álmodom exemmel, amikor vezetett mediációra alszom el?

Figyelt kérdés
Vannak különböző meditációk és hangok amikre lehet aludni, én is ezeket szoktam használni, viszont amióta szétmentem az exemmel (november-másfél éves kapcsolat), ahányszor olyan mediációra alszom amiben mondják mit csináljak, egyszerűen vele álmodom. Ez engem nagyon zavar és feszült is vagyok miatta egész nap, szeretném végre elengedni és boldogan továbblépni, és nagyon megnehezítik az álmok a dolgom:(

2020. febr. 4. 23:20
 1/4 A kérdező kommentje:
A meidtaciom általában sikerre, egészségre fókuszál, de sosem szerelmi banatra vagy ehhez hasonlokra
2020. febr. 4. 23:31
 2/4 anonim ***** válasza:
88%

Első válaszolóból süt az értelem, még az írással is nehézségei vannak.

Kérdező, ez azért lehet, mert a meditáció a tudatalattidat célozza meg és ha épp ezt a tevékenységet csináltad miközben elalszol, akkor ahhoz is intenzíven hozzájárul, hogy elsősorban azok az események kerüljenek felszínre a tudatalattidból álom közben, amit leginkább fel kellene dolgoznod. Úgy tűnik, ezzel az exeddel való szakítást még nem dolgoztad fel, illetve valami nagy sérelem ért emiatt és ezért tudatosan el is fojtod magadban. Tehát ha meditációra alszol el és előjön az exed álmodban, az egyáltalán nem rossz dolog, sőt, segít a mentális értelemben vett gyógyulásban és a feldolgozásban.

2020. febr. 5. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a választ, megnyugodtam mert stresszeltem ezen hogy elfog e múlni egyáltalán.. A fenti komment pedig egyértelműen provokatív.
2020. febr. 5. 09:35
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Azért mert a meditáció alatt megnyílnak a "tudatalatti kapui" (attól is függ milyen technikát alkalmazol), s téged még mindig foglalkoztat az exed, nem tudtad még elengedni, kötődsz hozzá érzelmileg. Egyes technikáknál pont ez jön elő - azok a dolgok amikhez érzelmileg jelenleg a legjobban kötődsz, foglalkoztatnak. Jelezd vissza a terapodnak a problémát és ha érti a "szakmát" akkor segíteni tud.
2020. febr. 5. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!