Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Segítene valaki megfejteni...

Segítene valaki megfejteni ezt a visszatérő álmom?

Figyelt kérdés

Ez nem rendszeres, de időnként visszatérő álom. A lényeg az, hogy a végén emésztőgödörbe esek ami tele van híg szennylével. Hiába próbálok kimászni nem sikerül. Ami mindig ugyanaz, hogy az emésztőgödör teteje törött vagy nincs lefedve. El akarom kerülni, de pl. legutóbb megcsúszott a szélén a laza föld és így estem bele. Kimászni soha nem tudtam, rendszerint belefulladok-és ilyenkor felébredek.

A gödör időnként nem is gödör, hanem hatalmas kitéglázott medence ami be volt fedve. A födém vasgerendákon mászok át és onnan esek bele.

Tudom talán kicsit viccesen hangzik ez az álom, de igen régóta visszatérő. Ha van itt olyan hozzáértő álomfejtő aki segítene kérem tegye meg. Köszönöm.


2020. febr. 7. 07:20
 1/1 anonim ***** válasza:

Egyértelmű szorongásos álom. Gödörbe esni: károsodás. Fuldoklás: érzelmi szegénység, szembesít azzal, hogy egy ideje kialakult az életedben egy helyzet (szerelem, szakítás). Megfulladni: akadályoznak, nem tudsz érvényesülni, nagyon mélyen elmerültél lelkedben, vagy nagyon szerelmes vagy valakibe, aki ezt nem viszonozza.

Valószínűleg azóta álmodod ezt, mióta szerelmes vagy valakibe, de valami miatt nem tudod őt elérni.

2020. febr. 8. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!