Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mar masodjara almodtam azt,...

B.Blanka2002 kérdése:

Mar masodjara almodtam azt, hogy telibe beleleptem valamibe majd abbol nem mindent tudtam kiszedni, mit jelenthet? Tobbi lent

Figyelt kérdés
Ugye ketszer almodtam elegge hasonlot, az elsone fogpiszkalokba leptem(?) majd ugye a szalkak csak nagobb reszet tudtam kiszedni masnap meg uvegszilankba am akkor ha jol remlik csak egyik labammal viszont ott is csak a nagyobb darabokat tudtam kiszedni de erdekes mert mind ket alkalommal ugymond nem tudtam egyben kiszedni mert hogy mindig beszeltek hozzam mondtak menjek oda meg ide
2020. febr. 7. 11:16
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, a való életben benne vagy egy szituációban, amit azért nem sikerült eddig teljesen megoldanod, mert hagytad, hogy mások eltereljék róla a figyelmed.
2020. febr. 7. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
20%
Szarba léptél vagy mibe?
2020. febr. 7. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!