Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent jóskártyával...

Mit jelent jóskártyával álmodni? Nem ismerem a kártyákat, de mintha ilyen tarot jellegű motívum lett volna.

Figyelt kérdés
2020. febr. 8. 20:45
 1/9 anonim ***** válasza:

Az álmok segítenek feldolgozni azokat a dolgokat, amiket átéltél - valóságban vagy fejben.


Bár vannak általánosabb "motívumok", hogy milyen dolog mit jelképez, de ez mégis egyéni dolog mindenkinél.


Mi volt a kontextus? Milyen gondolatok és érzelmek társultak a kártyákhoz?

2020. febr. 8. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Egy kártyalap volt aminek a képes oldalát láttam. De a pakli is ott volt tehát több lap. A kártya festett volt, fehér széle és a motívum nem tárgy volt azt tuti hanem inkább valami emberszerű valami. Az érzés ehhez kapcsolódóan olyan ismerős volt az álmomban. Mikor felkeltem pedig azon filóztam hogy egy jel lehet hogy ezzel foglalkozzak akár képességem lehet hozzá. Legutóbb azt álmodtam hogy egy gazdag ember egy marék aranyrögöt ad nekem a zsebéből. Egy kanapén ültünk.
2020. febr. 8. 21:48
 3/9 anonim ***** válasza:
részletesebben leírnád az emberszerűségét?
2020. febr. 9. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Mai napra tényleg annyira már nem friss az emlékkép, de ilyen magas vékony volt, sárga szín dominált és színes volt az összkép. Pozitív érzelmek, kíváncsiság.
2020. febr. 9. 10:33
 5/9 anonim ***** válasza:

No ne má'!

Nem ismered a kártyákat, viszont "tarot jellegű"-nek mondod.

Akkor lehet cigánykártya, vagy akár bridzs-kártya is.

2020. febr. 14. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
nem ismerem, de láttam már életemben
2020. febr. 14. 17:45
 7/9 anonim ***** válasza:
Inkább a Jóskával álmodj.
2020. febr. 15. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ilyen volt?

[link]


vagy ilyen?

[link]

2020. febr. 15. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
inkább az első, de kicsit tekintélytparancsolóbb alak
2020. febr. 15. 14:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!