Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Szerintetek a valóságban is...

Szerintetek a valóságban is előfordulhat ilyen? És vajon mi a jelentése az álomnak?

Figyelt kérdés

Valamilyen vízi-játék versenyen vettem részt, még középiskolás voltam. Volt egy lány, akivel valószínűleg először beszéltünk (annak a szituációnak tűnt, amikor már sok éve egy osztályba jártok vagy legalábbis ismeritek egymást, de soha nem beszéltetek). Egymás szemébe néztünk, sok szerencsét kívántunk a másiknak, és olyan vonzalom volt köztünk, hogy szinte egyből letepertük volna a másikat, ha nem emberek között lettünk volna. Hosszasan megpusziltuk egymást (talán még meg is öleltük), és alig bírtuk ki, hogy ne legyen több. Nagyon érdekes volt. Még láttam őt, ahogy a vízben van, illetve később magamat is láttam, ahogy ott vagyok (legalábbis valakinek a szemein keresztül). Aztán még volt egy másik "jelenet", amiben felszállok egy vonatra, az elindul, de a lányra gondolok, és, hogy eltávolodok tőle, ezért le akarok szállni, kiáltozok, de nem nyílik az ajtó. Majd leállítom a vonatot, de a kezelőpultjánál nem volt senki (és valószínűleg az egész vonaton egyedül voltam). És többre nem emlékszem.

És miután felébredtem, amikor megnyitottam a messengert látom, hogy egy lány írt, hogy nem hiányzik valamid? Az más dolog, hogy tegnap elhagytam egy iratomat és gondolom megtalálta és megkeresett fb-n, de azért mégis furán jön ki ezután az álom után.

Szerintetek a valóságban is létezhet olyan mint az álomban, hogy két ember között első beszélgetésre/találkozásra egyből óriási vonzalom jelenik meg? Vajon mit jelenthet ez az egész?



2018. nov. 25. 15:54
 1/3 anonim válasza:

Termeszetesn megvalosulhat... a legelso kapcsolatom is ilyen volt , talan 8-adik osztalyos lehettem. Egy osztalybulin voltunk , es a lany veletlen le ontott valamilyen uditovel... es mondta hogy ne haragudjak... majd az este maradek reszeben egesz vegig szemeztunk egymassal. amint haza ertunk o ram irtmegegyszer hogy tenyleg ne haragudjak. Es ugy ezt kovetoen 2 ora mulva arrol beszeltunk hogy mennyire szeretjuk egymast :D

Tehat a valszom az hogy igen , persze hogy tortenhet ilyen...

Tovabbi szep napot :)

2018. nov. 25. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ez annyira szívmelengető :) Köszönöm hogy megosztottad :)
2018. nov. 25. 17:28
 3/3 anonim ***** válasza:
Létezik.Tapasztaltam.
2018. dec. 1. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!