Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ez az álom...

Mit jelenthet ez az álom (bővebben lent)?

Figyelt kérdés
Egy ipari telekre igyekeztem a dunai ártérben egy töltés tetején személyautóval. Előttem egy pickup lassan ment. Aztán volt egy kis mélyebb rész kb fél méter mély. De ne szakadékra gondoljatok, hanem olyan hullám amit autóval simán lehet menni. Ott előtte teljesen mag is állt. Kiszálltam mert kikerülni nem lehetett, aztán látom, hogy sár van. A sárban volt pár fa amin lehetett volna menni, de volt ahol hiányzott, és ott én tuti elakadtam volna. Szóval elkezdtem beigazgatni, hogy át tudjunk menni. Mondjuk ő simán átment volna igy is. A mélyedés oldalát is meg akartam igazgatni, de elkezdett befolyni a víz. Áradás volt. Nagyon hamar emelkedett a vízszint, nagy volt a sodrás is. Felálltam az enyém tetejére, mert már nem lehetett volna elmenni sem visszafelé sem. Lábammal a tetőcsomagtartóba kapaszkodtam. Telefonon kértem segítséget, de egy másik helikopter jött. Addigra teljesen átfagytam, nem is tudtam felmászni a kötéllétrán. Nem tudom, hogy fogott-e valaki vagy csak a kezemmel kapaszkodtam. Utána végig azt kérdezgették, hogy egészséges vagyok-e. Mármint nem a víz miatt, hanem amúgy. Olyan érzésem volt hogy ha igent mondok, akkor ott helyben megműtenek. Aztán felébredtem. Nem volt semmi félelem, tök racionálisnak éltem meg az egészet.

2020. febr. 17. 07:19
 1/1 anonim ***** válasza:

Az autó vezetése az életút vezetését jelképezi. Mivel lassan haladtak előtted, ez azt jelenti, hogy visszafognak, megakadályoznak valamiben. Sáros út: nehézségek, betegség, akadályozó tényező. Árvíz: túlságosan fenyegetve érzed magad, vagy rád tört valamilyen erős érzés (pl. szerelem). Fázni: érzelmi lehűlés várható.

Ez egy általános szorongásos álom, amely azt vetíti ki, hogy aggódsz a sorsod miatt; valószínűleg nem véletlenül. Ne veszítsd el az irányítást!

2020. febr. 21. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!