Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ez az álom?

Mit jelenthet ez az álom?

Figyelt kérdés

Nagyon ritkán szoktam álmodni. Ha igen, akkor is álltalában értelmetlen dolgokat, és nem nagyon emlékszek rá pontosan, amikor felkelek. Ma éjjel viszont teljesen életszerűt álmodtam, sőt, mindenre emlékszek, minden kiejtett szóra, helyre, emberre.


Egy átlagos hideg, de napos reggel volt. Egy buszmegállóval hamarabb kellett leszálnom, ezért sietnem kellett a suliba. Épphogy elindultam, kiáltott egy nagyon ismerős hang, a nevemet mondta, megfordultam és egy nagyon ismerős lány volt, ám nemtudom, hogy honnan ismerem. Valahol már láttam. Odajött hozzám és beszélgettünk, ölelgetett meg puszilgatott. Azt mondta, hogy jobb lenne, ha nem tőle tudná meg egy gyerek, hogy engem szeret. Aztán beszélgettünk még, majd felébresztett a telefon.


Az elmúlt időben nagyon sokat csalódtam egy lányban, sőt többen is már ebben az évben. Valaki tudja, mit jelenthet ez az álom?



2015. nov. 28. 10:23
 1/2 anonim ***** válasza:
Szeretet hiányod van.
2015. nov. 29. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Nekem ugy tűnik hogy félsz valahol a lelked mélyén (sorry a nyálas kifejezésért) a lányoktól és te inkább baráti mintsem barátnői viszonyban éreznéd jobban nagad egy lány közelében
2015. dec. 1. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!